Sapsi oma
Sapsi oma
.: Minust :.
Kontakt: sapsike@gmail.com
Asukoht: Tartumaa
Tähtkuju: Neitsi

391682 keda huvitab

.:Põhimõte:.
Ela ise ja lase teistel elada
.: Minevik:.
Viimased postitused
August 2008

.:Peatse kohtumiseni!:.

25 August 2008
Olümpia läbi selleks korraks. Nagu viimastel suurvõistlustel ikka võtavad meie sportlased oma. Seekord olid ujujad eriti tublid. Rekordeid tuli nagu oavarrest. Oli teisigi eneseületajaid. Ja no medalivõitjad muidugi ülekõige.
Minu olümpiaprojekt sai mõttes alguse juba mitu kuud tagasi, kui Ravelry´s kolades jäi silma imearmas palmikutega jakike. Paraku netis õpetust üleval polnud. Nii jäigi algul see vaid mõtteks. Järjekordsel visiidil raamatukokku leidsin SELLE raamatu. Ning seal ta oligi, Robin Hoodi jaki õpetus.
Alustasin olümpia teisel päeval. Kolm esimest päeva läks päris ludinal. Sai korralikult kirutud autorit. No ei meeldi teksti järgi kududa. Anna skeem ette, teine tera. Algul ajas palmikute osa ikka segadusse. Kuna mul lõng jämedam, kuid vardad originaalist peenemad, siis tegin 3-4 aastase mõõtude järgi. Kuigi selle kahe nädala jooksul sai palju ringi sõidetud (mehel sattus just siis puhkus olema) jõudsin ka kudumisega tegeleda. Lõpp aga läks ikkagi kiireks. Veel eelviimasel päeval tõmbasin varrukad ülesse. Viimased nõelapisted tegin lõputseremoonia ajal. Kapuutsi kudumise lõpetasin vahetult enne lõpetamise algust. Niiet spurtisin kõvasti. Aga valmis sain.
Robin Hoodi jakk by Zoe Mellor raamatust "Mõnusad kudumid mudilastele"
vardad nr.4
materjal: Bergere de France Irland
kulu: 8 tokki

Mulle jubedalt meeldib. Esiteks on palmikuid, palju palmikuid. Teiseks on sel mudelil kapuuts. Ning kolmandaks on lõngavalik õnnestunud. Sattus Liannis soodushinnaga just olema. Huvitaval kombel on tšeki peal värviks tumekollane nja


EDIT
Korralikumad pildid seljas.

EDIT
Lisan siia lingi maki666 postitusele. Tema ka selle kampsuni teinud
sapsi jättis jälje 13:18 - Link - kommentaarid (32)