Sapsi oma
Sapsi oma
.: Minust :.
Kontakt: sapsike@gmail.com
Asukoht: Tartumaa
Tähtkuju: Neitsi

335192 keda huvitab

.:Põhimõte:.
Ela ise ja lase teistel elada
.: Minevik:.
Viimased postitused
Veebruar 2008

.:Peatse kohtumiseni!:.

13 Veebruar 2008
Lonkab, kogu elu lonkab ja kohe mitut jalga korraga.
Ah ma ei tea..

Ma kilisen, kolisen lonkan ja .... siin üksi edasi.
Teile aga vaatamiseks esimest ja viimast korda ?! võibolla joonistustööd. No ei ole mind õnnistatud selle joonistamisoskusega. See teeb kohe õnnetuks.
Sain piigale lõpuks mõõdupuu valmis, no peaaegu... numbrid pealt puudud ja seina kinnitamata ka veel. Kuna algmaterjal oli suht oksaline, siis tekkis mõte teha lepatriinud. Sellega peaks ka minusugune hakkama saama. Eks ma sain ka... nagu näha ja see puu oli kohe väga oksaline. Lisaks mõned lilleõied ja õnneristikhein nelja lehega. Jätsin ka ruumi tulevastele andmetele kasvu jms kohta. Kui aus olla, siis näeb tegelikkuses ikka kobedam välja.

-----------------------------------------------------
Rääkimata on ka tartlaste kokkusaamisest veebruari teisel päeval. Nii mõnus oli seda massi kohata ...nii uusi kui vanu tegijaid. Nagu ma mainisin on igasugune ilma kopeerita joonistamine minu jaoks kõva peavalu, nii olin algul vägagi rahul oma poosiga nagu vikikese tehtud pildilt näha . Kui aga vaatad enda ümber töösse süvenenud nägusid, õigemini kuklaid, siis tekkis endal tahtmine miskit ikka teha.

Ütleme ausalt, oleksin võinud ikka selle kohvitassiga vestlema jääda

Minu tehtud pitidega saab SIIN tutvuda. Kvaliteet on nagu on.

Viimasel ajal olen kinnitust saanud, et siinse lehe külastajad ka loevad mida ma kirjutan. Eks ma ise olen vahel nii laisk ja ei viitsi piltidest kaugemale vaadata ega teksti lugeda. Veel vähem ma kommenteerin. Aga ma luban, et parandan ennast.
Aitäh Teile kõigile vaatamise ja lugemise ja kommentaaride eest!

ps. Marge sai oma sokid ka valmis ja väga kenasti muide. Ei ütleks küll, et inimene pole oma 20 aastat vardaid käes hoidnud. Oma järge ootavad juba uued paarid Jõudu ja edu tänaseks opiks. Anna teada kui kodus igav, tuleme Deisiga külla koos lõnga ja varrastega. Mul kena sokiraamat ka olemassapsi jättis jälje 11:02 - Link - kommentaarid (7)