Sapsi oma
Sapsi oma
.: Minust :.
Kontakt: sapsike@gmail.com
Asukoht: Tartumaa
Tähtkuju: Neitsi

391760 keda huvitab

.:Põhimõte:.
Ela ise ja lase teistel elada
.: Minevik:.
Viimased postitused
November 2007

.:Peatse kohtumiseni!:.

09 November 2007
Kirjutama aiendas Kikuliisu postitus.

Õnneks pole endal sellist konflikti abikaasaga olnud minu tegevuse pärast. Ta korra mu käest küsinud, et ega ma ilma varrasteta oska üldse olla? Mina loomulikult vastasin ei.Olen oma mehega rahul. Kui aus olla, siis eks tal vingumiseks ole natuke põhjust ka. Niigi võtab väike piiga enamus mu tähelepanust ja kui lisada siia veel vardad/lõngad, siis eks ta tunneb ennast kõrvale jäetuna. Kuigi ta ei ole virisenud ega kritiseerinud mu tegemisi, siis olen ennast ise jälginud ja seadnud nii, et tal poleks ka põhjust. Olgu, iga minut ei jaksa korterit korras hoida ja ehk on jäänud nõud pesemata, ikka juhtub. Aga söök peab alati valmis olema, kui just ei ole eelnevaid kokkuleppeid mehega.
Kuna olen lapsega kodune, siis mul päeva jooksul tegib momente kui saan vardaid liigutada. Nii püüan ma õhtul rohkem perele tähelepanu pöörata. Eks see natuke raske ole kui pooleli midagi eriti põnevat ja ei jõua teiste magama minekut ära oodata. Põhiline käsitöö tegemise aeg on ikkagi öösel.
Kui ma ei teeks käsitööd, siis mul poleks midagi. Ma ei mõtle midagi materjaalset. Vaid ikka seda tegevust ja rahulolu tunnet, kui midagi valmib. Muidugi oleks ilma Isetegijata minu elu tühi, sest siit saan ma midagi ENDA jaoks.
Ühesõnaga kiidan oma arusaajat meest ja üritan ka temast paremini arusaada.

ps. kompromissid on kooselus vajalikud, kuid neid tehes ei tohi ennast lasta alla suruda.
sapsi jättis jälje 13:01 - Link - kommentaarid (9)