Sapsi oma
Sapsi oma
.: Minust :.
Kontakt: sapsike@gmail.com
Asukoht: Tartumaa
Tähtkuju: Neitsi

391529 keda huvitab

.:Põhimõte:.
Ela ise ja lase teistel elada
.: Minevik:.
Viimased postitused
September 2007

.:Peatse kohtumiseni!:.

27 September 2007
Nipet-näpet

September on minu suguseltsis üpris tihedalt täis sünnipäevi. Peale minu tähtpäeva jagub siia kuusse üks tädi, mitmeid täditütreid (need pea kõik septembris sündinud) ja mehega tuli veel kaks lisa (mitte küll täditütreid ). Sai eelmine laupäev pidus käidud. Mõned kingikotid näpu vahel.
Signele -- üks pool siinsest kasutajast reku&maku-- sai heegeldatud roosisall ja lisaks läks juurde pärliussi käevõru. Salli õpetus on õpitoas täitsa olemas. Küll aga leidsin mina selle Susa blogist.

Üks teine kink ei jõudnud õigeks ajaks valmis. Seda saan ehk homme näidata.

Suurest igavusest kudusin endale ka viimase moesõna ehk siis kätised vms. Materjaliks Rakverest ostetud käsitöölõng, mis sisaldab austraalia merinovilla. Mõnus pehme


Viimasel ajal käib mul pidev tegevuse otsimine. Nagu tahaks midagi teha, kuid ei tea mida. Iga päev viitsin u 10cm läbipaistvaid seemnehelmeid niidile lükkida. Siis tuleb tüdimus peale. Eile alustasin uuesti mütside heegeldamisega. Nüüd aga tuli välja, et pole eriti vist mõtet teha.
Ok, ei vingu. Mõtteid on palju. Tahaks näiteks Silver Belle kududa. Leidsin lahedad sokid teile kindlasti tuttavast blogist Eunny Yang Vaatasin isegi lõnga valmis netipoodidest. Ei tea kas Liannis on peenikest sokilõnga vardale 2,0?!?
Ma nüüd veeretan oma mõtteid edasi

sapsi jättis jälje 15:55 - Link - kommentaarid (2)