Sapsi oma
Sapsi oma
.: Minust :.
Kontakt: sapsike@gmail.com
Asukoht: Tartumaa
Tähtkuju: Neitsi

391529 keda huvitab

.:Põhimõte:.
Ela ise ja lase teistel elada
.: Minevik:.
Viimased postitused
September 2007

.:Peatse kohtumiseni!:.

21 September 2007
Täna sai õnneliku lõpu Hea Soov Sügiseks projekt
Mis algab kui saad teada selle nime kellele pead paki tegema? Eks ikka sukeldud selle isetegija väljaütlemistesse ja kui veab, siis saad veeta tunde tema blogi läbi lugedes. Nii juhtus minuga. Esimese hooga ei kerkinud mingit ideed veepinnale. Kuigi tegija päris võõras pole. Lugedes tema blogi jäi silma seitse fakti, mis ta enda kohta kirjutas. Esimese punktina on seal kirjas tsiteerin "1.Mulle ei meeldi need hommikud, kui pean hommikukohvi jooma üksi." Vot siis mulle laiatas idee otse kümnesse . Paugupealt oli selge milline pakk temani jõuab.

Pakis olevale kaardile kirjutasin:
Armas Ly!
Soovin sulle palju mõnusaid sügisõhtuid lähedaste seltsis. Selleks on pakis natuke "abimaterjali"

Paki sisu:
neli kohvi/tee alustassilinikut (muster Minu Käsitööd jaanuari numbrist, heegelniit SW Maxi)
kolm väikest aroomiküünald
väike šokolaad
luksuslik šokolaadikohv
pakk punaseid pärleid
loteriipilet (ikka parimate soovidega)

Kohe alguses oli plaan pakk ise kohale viia kuna Luunja ei ole mitte Tartust kaugel. KASTANIT ennast veel kodus polnud ja vastas hoopis väikemees. Tore on tõdeda, et väiksed lapsed igale helistajale ikka ust lahti ei tee. Alles siis kui ma pakkusin välja, et ta ise alla ukse juurde tuleb, ta natuke leebus. Pakki vastu võttes oli nägu küll üpriski umbusklik. Loodan, et ma teda väga ära ei ehmatanud. Muide sellest poisist tuleb tulevikus tõeline südametemurdja --millised silmad !!
Ühesõnaga pakk on õnnelikult omanikule üle antud ja kui lugeda minuni jõudnud rõõmuhõiskeid, siis suutsin oma kingiga täna ühe inimese õnnelikuks teha. See on tore, sest eks iga meie poolt saadetud kingi eesmärk see ju ongi


Päikest ja kuldseid langevaid lehti!!!!!
sapsi jättis jälje 20:58 - Link - kommentaarid (2)