Sapsi oma
Sapsi oma
.: Minust :.
Kontakt: sapsike@gmail.com
Asukoht: Tartumaa
Tähtkuju: Neitsi

391688 keda huvitab

.:Põhimõte:.
Ela ise ja lase teistel elada
.: Minevik:.
Viimased postitused
September 2007

.:Peatse kohtumiseni!:.

12 September 2007


Nagu arvata oligi sattusin peale Tabivere pärlipäeva pärlitest täitsa sõltuvusse. Pärliussid (pärlinöörid) on fantastilised. Eriti meeldiv ajaviide on ise mustreid luua. Seda tänu Psiho_de_lika jagatud lingileDB-BEAD . Vaata et veel suuremas vaimustuses on mu meheraas, kes rõõmuga pärleid niidile ajab. Ei mingit probleemi pool päeva nikerdada oma suurte sõrmedega.
Esimene uss sai prooviks tehtud ühevärviline 5 pärlit ringi peale. Pikkus 19 cm.

Teise ussi tegin juba mõeldes ühele noorele neiule, kel varsti tähtpäev. Algne idee oli hoopis teistsugune. Midagi punase-musta-valgega. Aga noh mis teha. Praegune varjant ka päris kena. Pildile kahjuks ei saa korralikult mustrit, mis eelpool nimetatud programmiga tehtud. Pikkus 18 cm. Mõlema käevõru materjal Helmehaldjast pärit. Rohelised pärlid 8/0 ja punane kee tehtud 9/0 seemnehelmestest

EDIT:Vastus Mercari küsimusele. Eks see lõpetamine üks nöök ole Kuna ma esimest korda kasutasin pärlikapsleid lõpetamisel, siis ehk mu viis pole päris õige. Sama niidiga, millega ma heegeldasin ühendasin kee kinnise külge. Tõmbasin korralikult kapsli pingesse ja nõelusin niidi kee sisse. Ega ta nüüd vast kõige vastupidavam meetod pole. Vaatasin, et DREX on kuidagi traadiga teinud. Arvan, et kee otsad võib ju sinna kapsli sisse kinni liimida. Äkki leidub targemaid, kes oskavad nõu anda?!?! Omaette rida on see kui kapsel väiksema läbimõõduga kui kee. Siis tuleb otsad peenemaks teha vähendades pärlite arvu.


Nüüd vaja projekt Hea Soov Sügiseks lõpetada ja veel üks sünnipäevakink pooleli.
sapsi jättis jälje 13:53 - Link - kommentaarid (8)