Sapsi oma
Sapsi oma
.: Minust :.
Kontakt: sapsike@gmail.com
Asukoht: Tartumaa
Tähtkuju: Neitsi

391688 keda huvitab

.:Põhimõte:.
Ela ise ja lase teistel elada
.: Minevik:.
Viimased postitused
Juuli 2007

.:Peatse kohtumiseni!:.

05 Juuli 2007
Eelnevates postitustes olen maininud, et käin klaasi maalimas mehe õe Marge juures. On ikka tore inimene. Peale igapäevast suhteliselt stressirohket tööd on tal jaksu kaks korda nädalas lastele huviringi teha Ega nad seal vaid klaase maali. Tehakse ka palju muud huvitavat (mida täpsemalt, seda näete kui klikkate vasakus menüüs olevale bannerile ). Juurde on tulnud ka pärlitest meisterdamine . Kõva käsi klaasimaalis on Marge tütar Signe, kes teeb ikka väga ilusat tööd. Olen teda tagant utsitanu, et ta oma töid müüki paneks. Ehk sügiseks õnnestub ka.
Minu üks töö, mis tehtud tütrele mõeldes. Lillede südameks pandud kivikesi.


Tänu värvipaki vahetusele sai ühel õhtul fimoga möllatud Kuna ei ole eriti osav keede kokku klapitaja, siis jäi see tegevus vahepeal soiku. Nüüd valmis rida südametest ripatseid. Täna sai osa omale lakikihi peale. Pilt veidikene udune, kuid vähemalt on värvid õiged.

muidugi minu veider värvide kokku sobitamine (roosa=pruun)

Jätkuvalt vaatan lauanurgas seisvat värvipakki ja muudkui tõstan asju sisse-välja. Homme ta kindlasti posti veel ei lähe. Homme (tegelikult täna juba) saab puhkama minna (ja seda ütleb inimene, kes lapsega juba aasta kodus istunud aga noh, see ka ju 24/7 töö). Peaks hakkama kuivailmaloitsu lausuma , et see lubatud vihm ikkagi ei tuleks.
Ja mütsivabrik töötab täiega Paistab, et olen leidnud soone üles jälle.
Kena nädalavahetust.

ps. tulge kõik 29. juulil Luunjasse. Laulge Kaasa on siis külas koos Lea Liitmaaga. Algus 18.00
sapsi jättis jälje 22:17 - Link - kommentaarid (7)