Sapsi oma
Sapsi oma
.: Minust :.
Kontakt: sapsike@gmail.com
Asukoht: Tartumaa
Tähtkuju: Neitsi

391519 keda huvitab

.:Põhimõte:.
Ela ise ja lase teistel elada
.: Minevik:.
Viimased postitused
Juuni 2007

.:Peatse kohtumiseni!:.

21 Juuni 2007
Pinwheel

Lõpuks sai valmis see pisike rataskampsun Lõng sai vahepeal otsa ja lausa kolm korda õnnestus linnast lõngata tagasi tulla. Nii tüüpiline ju, et see mida vaja jääb ostmata. Kodus avastad aga kotist muid müstilisi asju. Iseenesest oli mõnus kududa. Miski pärast võtsid varrukad vaid palju aega

Proovisin õhinal piigale õhtul selga ja kohe kuidagi ei taha ilusti seljas istuda Varrukate augud kuidagi imelikud. Ometi on seljalaius paras. Ei tea milles probleem. Ehk tulevikus proovin uuesti teha, kuid see konkreetne pinwheel läheb paraku arutamisele.. kahju


Hea uudis on see, et me tartlased saime täna kokku ja ometigi õnnestus õige koht ära tabada Kui ma nüüd õieti mäletan oli meid seitse ja lapsi kambapeale 9 Lobisesime maast ja ilmast. Aegajalt said vardad/heegelnõelad ka päikest (minu kurjakuulutav ennustus, et hakkab sadama siiski õnneks ei täitunud)
Mõned klõpsud jõudsin ka teha
Väike Eliise, kes meil hirmsasti suhkruglasuuri koogi pealt noolis
Väle väikemees no ei seisnud poiss paigal mitte. Lõpuks vanaema Hetty kiigutas kiigel magama ( see sire säärejooks pildil kuulub Karmenile )
Deisi Anelle kiikumas. Pildilt näha milline näeb välja aastane laps, kes omal jalal veel käia ei taha (pesumasin on iga päev töös) Kiige keti tagant paistab üks armas preilike veel. See rohelise särgiga.
Järgmise korrani!!!

HEAD JAANI!!!!!!
sapsi jättis jälje 19:40 - Link - kommentaarid (4)