Sapsi oma
Sapsi oma
.: Minust :.
Kontakt: sapsike@gmail.com
Asukoht: Tartumaa
Tähtkuju: Neitsi

361321 keda huvitab

.:Põhimõte:.
Ela ise ja lase teistel elada
.: Minevik:.
Viimased postitused
Aprill 2007

.:Peatse kohtumiseni!:.

12 Aprill 2007
Taas nädalad möödas. Nagu mitmelgi teisel siin IT oli ka minul käsitööga kehvad lood. Vaikselt ikka heegeldasin oma motiivikesi aga kohe mitte erilise mõnuga. Eks see mu viga, et ei puhka käsitööst ja lõpuks tekib tülpimus. Nüüdseks mure murtud, nädalake puhatud ja vaikselt nokitsetud.
Vahepeal tegin oma täiesti võhikliku ajuga arvutile formati. Sain uuesti programmid sisse ja kõik isegi töötavad Uskumatu!
Valmis sai teine klaasimaal. Ise tunnen, et läks veidi aia taha. Liblika värvid kukkusid naljakad välja Alumine sinine liblikas tegelikult niiii üleni sinine ei ole.

Sai veel nokitsetud õele ühed südamed sünnipäevaks

Ja minu suured lemmikud momendil. Algselt oli plaanis teha ilus lilleke rootsuliste lehtedega, kuid läks untsu. Nii hakkasin seda nätsakat veeretama ja kokku keerutama. Lõpptulemuseks huvitav siiruviirulised kandilised kõrvarõngad, mis peale küpsetamist üle lakkisin.

Kunagi keegi küsis õpetust kuidas teha sellist siiru-viiru-triipu. Mina ei oska muud öelda kui lihtsalt võtad eri värvi savi. Voolid pikad vorstid ja hakkad keerutama ja voltima ja murdma jne. kõike koos. Liiga hoogu ei tohi vaid sattuda muidu saad ebamäärase värviga savi
Mina ootan suure huviga mida MIRJAM meile õpetamiseks kokku paneb. Ta lühikese ajaga äärmiselt suure arenguhüppe teinud. Iga kord vaatan, nagu enamik ma usun, suu ammuli tema "teoseid". Fantastiline!!!
Lõpetuseks panen enda jaoks märgi maha. Nimelt alustasin uue salli kudumisega, mis peaks eelmisest õhulisem tulema. Oma järge ootab PÄÄSUSABA No ei ole seda tõlkimise oskust. Kõik lühendid, mis foorumis pakutud on olemas, kuid ometigi....

Nüüd sätin ennast piigat valvama, kes juba teist korda fantoompalaviku ja nohuga kimpus. Nohu juba taandub ja arvasin, et ka palavik. Ometi täna keset päeva näitas kraad 40,1 õudne Samas ei jõua ära imestada kui tubli ta mul on mina oigaks voodis pikali sellise temperatuuriga. Tema aga silkab ringi ja teeb lollusi
sapsi jättis jälje 20:16 - Link - kommentaarid (9)