Sapsi oma
Sapsi oma
.: Minust :.
Kontakt: sapsike@gmail.com
Asukoht: Tartumaa
Tähtkuju: Neitsi

389174 keda huvitab

.:Põhimõte:.
Ela ise ja lase teistel elada
.: Minevik:.
Viimased postitused
Veebruar 2015
Jaanuar 2015
August 2013
Juuli 2013
Detsember 2012
November 2012
Oktoober 2012
September 2012
Juuli 2012
Aprill 2012
Märts 2012
November 2011
Oktoober 2011
August 2011
Mai 2011
Märts 2011
November 2010
Juuni 2010
Märts 2010
Detsember 2009
September 2009
Juuli 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008
September 2008
August 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Märts 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
September 2007
August 2007
Juuli 2007
Juuni 2007
Mai 2007
Aprill 2007
Märts 2007
Veebruar 2007
Jaanuar 2007
Detsember 2006
November 2006

.:Peatse kohtumiseni!:.

21 Juuli 2007
Peale VÄRVIPAKIVAHETUST polegi nagu midagi teinud. Päevad lähevad kiirelt nagu suvel ikka. Olen mitu korda metsas käinud --tegelikult ei mäletagi millal seda viimati tegin. Muidu mulle metsas ei meeldi käia kuna seal need va sääsed ja parmud. See aasta ei olnud ühtki . Piiga oli ka meil kaasas. Sai ta pandud keset mustikaid ja pool tundi hooleta algul küll pelgasin mida ta kõht sellest arvab, kuid ei tekkinud probleeme, õnneks. Iga kord oli tagasi koju tulles saak nii hea, et neli päeva elatusime ainult kukeseentest ja mustika-kohupiimakoogist. Nüüd on osad seened külmas. Kui talvepoole seeneisu peale tikub, siis hea lähedalt võtta
Sai nädalajagu tädi kohustusi täidetud ja VENNATÜTREID kantseldatud. Eile lasin neil oma kaks suurt valget lillepotti ära kaunistada. Selleks sai kasutatud KATRE POOLT TEHTUD VÄRVIPAKIS olnud käsitöövärve. Päris kobe tuli välja arvestades, et ma ei ole kunagi neid värve kasutanud. Nüüd vaja otsida mõned ühevärvilised kruusid-tassid. Saaks ise ka käe valgeks (piigad tegid täitsa ise)
LAURA (10.a.)

GETRIN (11.a.)

Mõlemal potil on ka teine pool joonistatud
Oleks tegelikult tahtnud nendega natuke pärleid näppida, kuid kuna nende jaoks ja ütleme ausalt ka minu jaoks pärlid suhteliselt tume maa, siis ei osanud kuskilt otsast alustada eks väike preili ka takistuseks, ei lase keskenuda ja nõuab oma osa tähelepanust.
Viimaste päevade jooksul olen paari asja alustanud, kuid konkreetsetest töödest ei räägi kuna nii sõnun alati ära ja suur töö lõppeb suure harutamisega
sapsi jättis jälje 22:20 - Link - kommentaarid (5)

11 Juuli 2007
Lõpp hea-> kõik hea!

Nüüd värvipakivahetus läbi. Tegin MIMMILE roosaka-lillaka paki nagu sooviks oli. Esimene reaktsioon tema täidetud ankeeti lugedes oli kergendus, et inimene avaldanud täpse soovi mida ta tahab (pärlikee). Sinna otsa tuli kohe OH KRT-reaktsioon kuna pidin hakkama saama oma esimese pärlendusega ja seda kohe võõrale inimesele . Selge oli see, et traati väänama ei hakka. Nii oli ainuke varjant minu jaoks tamiilile lükkimine (palun parandage mind kui valesti seda tehnikat nimetasin). VIKIKE aitas mustriga. Samal õhtul sai HELMEHALDJAST pärlid tellitud (tegelikult sai kaks korda tellitud ). Linnast sai veel pärleid ostetud ja akrüülvärv, õhupallid, kaks puuvillalõnga ja viimasel hetkel lisandus ka Minu Käsitööd Pärlimängud. Pärlite pakki oodates proovisin ära Helmehaldjast pärit südamevormid. Tulid sellised mõnusad roosakad lillakad südameripatsid. Saab panna paela/ketiga kaela, teha mobiiliripats, võtmehoidja. Riputada kuhu aga soovid. Lõpus sai ka üks sätendav lilla fimo lisatud eks ikka kindla eesmärgiga veel üks tegija sõltuvusse meelitada

(pildilt puudu ajakiri)
Siin päikese käes pilt kee ja südamete (veel lakkimata) õigetest värvidest

Minu jaoks lõppes see vahetusprojekt väga hästi. Paistab, et minu pakk meeldis saajale ja mina olen enda pakiga väga rahul. Teeme varsti jälle eks!?!?
EDIT:üks asi jäi mainimata. Tahtsin natuke põnevust tekitada ja panin saatja aadressiks ämma oma, kuid oh mind kannatamatut lobamokka. Ei suutnud kaua vaiki olla ja nii ei olnud sellest trikist eriti kasu
täiesti värvisoovist läks mööda vihjena pakki pandud IT logoga pross
sapsi jättis jälje 20:29 - Link - kommentaarid (2)

10 Juuli 2007
Tänane päev algas meeldiva üllatusega. Eks ma salamisi lootsin, et ehk mul ka pakk olemas (tegelikult läksime ju vikikese pakile järgi). Nii lahe oli teadet postkastist leida. Saanud pakid kätte ei mallanud kaua oodata. Nii sai juba postkontori ukse ees pakid lahti tehtud. Oli ümbrik, siis kilekott, siis lepatriinu ja lepatriinu seest tulid kõik need asjad välja. Tunne nagu jõulude ajal.

Esiteks on see lepatriinu nii lahe. Sinna rändavad minu tegemisel olevad peakatted. Mõtlesin juba mõnda aega endale mingi peidiku teha. Lukuga on ainuvarjant, sest õnneks väike piiga veel suuri lukke ei ava. Mõõtsin ära ka, laius 32cm ja kõrgus keskelt 13cm. Pilt kehva, kuid polnud aega ka paremat teha
Sees oli:
kolm lepatriinuõhupalli (ühe palli õnnelikuks omanikuks sai kohe vikikese poja Kevin)
punane heegelniidi kera
kaks lõhnaküünalt
pakk Colibry seemnehelmeid (idee juba nende kasutamiseks olemas )
roheline ja punane cerniti pakid (seda kraami läheb mul küll alati vaja)
käsitöövärvid, millega saab portselani, klaasi, plastmassi ja metalli peale joonistada.(kus sa küll teadsid, et tahan ka portselani maalimise ära proovida?)
mängukaartide pakk Autodoomino (momendil pole veel uurinud mis moodi mäng käib, kuid igasugune ajaviide kulub ära)
hääässstiiii palju kommi ka (pole eriline maiustaja, kuid siiski pole ohtu, et need kommid kuhugi seisma jäävad)
armas Puhhiga kaart väikese hirmujutuga, et äkki mulle pakk ei meeldi (loll jutt suhu tagasi)
Ja viimasena leidsin üles pisikese Õnnetriinu, mille valmistas saatja 5-aastane tütar. AITÄH sulle armsa talismani eest.

Hirmus mõnus pakk on ikka. Sellised asjad millest ma vaid mõelnud olen. Kuidas nad seda küll teevad? Kuidas võõras inimene su mõtteid loeb?
AITÄH SULLE KATRE!!!!!!!!!!!

ps. minu pakk seikleb momendil kuskil Tallinna kandis
sapsi jättis jälje 16:20 - Link - kommentaarid (2)

05 Juuli 2007
Eelnevates postitustes olen maininud, et käin klaasi maalimas mehe õe Marge juures. On ikka tore inimene. Peale igapäevast suhteliselt stressirohket tööd on tal jaksu kaks korda nädalas lastele huviringi teha Ega nad seal vaid klaase maali. Tehakse ka palju muud huvitavat (mida täpsemalt, seda näete kui klikkate vasakus menüüs olevale bannerile ). Juurde on tulnud ka pärlitest meisterdamine . Kõva käsi klaasimaalis on Marge tütar Signe, kes teeb ikka väga ilusat tööd. Olen teda tagant utsitanu, et ta oma töid müüki paneks. Ehk sügiseks õnnestub ka.
Minu üks töö, mis tehtud tütrele mõeldes. Lillede südameks pandud kivikesi.


Tänu värvipaki vahetusele sai ühel õhtul fimoga möllatud Kuna ei ole eriti osav keede kokku klapitaja, siis jäi see tegevus vahepeal soiku. Nüüd valmis rida südametest ripatseid. Täna sai osa omale lakikihi peale. Pilt veidikene udune, kuid vähemalt on värvid õiged.

muidugi minu veider värvide kokku sobitamine (roosa=pruun)

Jätkuvalt vaatan lauanurgas seisvat värvipakki ja muudkui tõstan asju sisse-välja. Homme ta kindlasti posti veel ei lähe. Homme (tegelikult täna juba) saab puhkama minna (ja seda ütleb inimene, kes lapsega juba aasta kodus istunud aga noh, see ka ju 24/7 töö). Peaks hakkama kuivailmaloitsu lausuma , et see lubatud vihm ikkagi ei tuleks.
Ja mütsivabrik töötab täiega Paistab, et olen leidnud soone üles jälle.
Kena nädalavahetust.

ps. tulge kõik 29. juulil Luunjasse. Laulge Kaasa on siis külas koos Lea Liitmaaga. Algus 18.00
sapsi jättis jälje 22:17 - Link - kommentaarid (7)