JOOSU toimetab
JOOSU toimetab
Maailm ilma käsitööta ja pehmete kassideta on IGAV ning KÜLM
.: About Me :.
Age:
Location: Kanada, Toronto
Zodiac Sign: Veevalaja
.: Likes :.
Pole olemas võimatuid unistusi, on vaid meie piinatud ettekujutus võimalikkusest
.: Dislikes :.

.: Links :.

.: Quote :.

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Jaanuar 2009

.: Currently :.

Reading:

Last Movie:

Listening to:


.: Visits :.

077124

04 Jaanuar 2009
Uus aasta on alanud ja minu pikk puhkus läbi. Homme ootab juba töö ja argipäev. Päris raske on ennast lahti rebida heegelnõelast ja kodus olemisest.
Pühade ajal valmis kaks pitsi köögikardinate jaoks ja kuigi ma ei ühinenud kaalulangetamise projektiga, langetasin ma kaalu 1,2 kilogrammi ja heegeldasin valmis poolelioleva kardina, mis on pikk 1,5 meetrit. Pildil on ta küll lühem aga ei mahu ta mul hästi pildile kogupikkuses. Siis kui akna ette panen ehk siis on parem pildistada ja kindlasti ma näitan teda ka tervikuna akna ees.
Kuigi lubasin, et teen köögikardinad valmis ei jõudnud ma seda. Põhjus lihtne - poodi oleks olnud tarvis minna ja natuke tikkimisriiet osta aga ma lihtsalt ei suutnud mõelda, et pean kuhugi poodi minema ja niis siis jäi poodlemine järgmisesse nädalasse, samuti kardinate valmimine.
Siin siis minu pühadesaavutused

Eile ma üritasin oma blogi paremaks muuta ja hoopis hullemaks läks, no olen täiesti lootusetu blogija ning pildistamise oskusest ei tasu rääkida.
Lisaks suutsin viimase postituse ära kustutada. Uuel aastal tuleb igatahes ennast harida nii bloginduse vallas kui ka fotograafias. Eks näe kuidas õnnestub aga vähemalt tahe on olemas.

Joosu posted @ 12:48 - Link - kommentaarid (5)