JOOSU toimetab
JOOSU toimetab
Maailm ilma käsitööta ja pehmete kassideta on IGAV ning KÜLM
.: About Me :.
Age:
Location: Kanada, Toronto
Zodiac Sign: Veevalaja
.: Likes :.
Pole olemas võimatuid unistusi, on vaid meie piinatud ettekujutus võimalikkusest
.: Dislikes :.

.: Links :.

.: Quote :.

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Aprill 2008

.: Currently :.

Reading:

Last Movie:

Listening to:


.: Visits :.

080512

28 Aprill 2008
Kes oli küll see hull tegelane, kes mõtles välja esmaspäeva, jube päev, vat järgmised päevad on juba natuke paremad, hakkab nagu reede vaikselt lõhna tundma ja ...... Teisipäeval nõrgalt küll, aga järgmistel ikka tugevamini ja tugevamini.... Tegelikult on elu ikkagi ilus. Tänane päev kohe eriti,mis siis, et esmaspäev. Lind laulab õues, koer tervitab teda juba hommikul pool viis oma sõbraliku ulgumisega, arvates et teeb samal ajal ka mulle teene, no, et ma ikka tööle õigeks ajaks jõuaksin ja, et hommikukohv maitseks ulgumise saatel paremini. Üldse on imelik kevad, täiesti suured ja jahikõlbulikud metsjänesed on peaaegu meie aeda ennast sisse seadnud ja kah arvavad, et on kodus, rääkimata pardipaarist, kes meie tiigis mõnusalt pereplaneerimis nõupidamisi peavad ega oska isegi aimata, et meie peaaegu, et "metskass" neid lepavõsas piilub ja unistab kui mõnus nendega mängida oleks. Just mängida, sest ta ainult kujutab, ette, et ta on vägev ja võimas jahimees, tegelikult ripub nagu pesukaru lepa otsas ja sageli tuleb talle sinna järele minna, ikka selleks et ta sealt alla saaks ja nälga ei sureks sinna puu otsa.

Vat niipalju siis loodusest ja imelikust kevadest.
Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida, vaid hoopis sellest, miks muidu nii paha esmaspäev täna nii eriline oli.
TÄNA SAIN KINGITUSE!!!!!!!!!!!!!
Kingituse tegijateks olite ikka Teie nõndanimetatud Pärlihoolikud pankrotirongilt.
SUUR, SUUR TÄNU!
Ma isegi ei oska sõnadesse kõike seda toredat tunnet sättida, aga hingel on väga, väga mõnus ja soe. Eriti armas, et see kiisukujuline on, ma jumaldan kasse ka siis kui nad on söödavad tordid.
Tore seltskond on meil siin, kahju ainult, et ühist söömist ei olnud võimalik korraldada, see oleks päris lahe olnud kuigi Kingituse üleandjatega kelleks olid Tondinahk, Sinilill ja Kiisuk jagasime ikka sabakese ära. Hea, et pildid olid enne tehtud.
Ja nüüd siis esitlen oma kassi, mis kahjuks (ta on nii ilus, et oleks säilitamist väärt) on söödav, aga väga maitsev.
Tänud veelkord, see oli vist üks suur organiseerimine!


Joosu posted @ 19:51 - Link - kommentaarid (3)