JOOSU toimetab
JOOSU toimetab
Maailm ilma käsitööta ja pehmete kassideta on IGAV ning KÜLM
.: About Me :.
Age:
Location: Kanada, Toronto
Zodiac Sign: Veevalaja
.: Likes :.
Pole olemas võimatuid unistusi, on vaid meie piinatud ettekujutus võimalikkusest
.: Dislikes :.

.: Links :.

.: Quote :.

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Detsember 2007

.: Currently :.

Reading:

Last Movie:

Listening to:


.: Visits :.

071877

30 Detsember 2007
Käisin täna vanemate juures, jõuludeks ei jõudnud kuigi väga tahtsin, aga paraku on nii, et inimene plaanib aga Jumal juhatab. Niisiis õnnestus täna minna ja nii armas oli. Olen õnnelik, et mul on imearmas lapsepõlvekodu, kus alati ootavad ema ja isa. No loomulikult oli ema-päkapikk sinna kuuse alla sättinud üht-teist. Kõige rohkem rõõmustasid mind sokid ja just sellised,pitsilise mustriga nagu olen ammu tahtnud. Emad ikka teavad, mida lapsed tahavad. Tänud talle.Nüüd likvideerin ühe vana võla veel selle aasta sees.
Nimelt sain päkapikuprojekti raames sellised toredad randmesoojendajad, pakis oli ka vilditud seep, mis on juba ammu kasutuses ning maiustusi, millest jäänud vaid mälestus. Tänud Krissukale!Kohe möödub ka esimene aasta ISETEGIJATE seltsis ja tore selts on. Päris vahva oli juhtida projekti ja sebida ühistellimustega. Tegelikult on siin tore, uuelt aastalt sooviksin aga, et saaks kuidagi selle blogindusega hakkama ja , et ei tuleks jälle kustutada ega otsast alata.

Hetke käsitööseis on aga selline, et pooleli on kardin, mida tarvis heegeldada 4,2 meetrit, valmis on 2,2, eesmärgiks on, et kevadpühadeks saaks valmis.
Samuti on käsil hulga ehteid ja paar kampsunit. Kuna aga ilmataat ei kavatsegi, vist külma ilma meile lubada, siis pole ka mingisugust isu paksu karukampsunit kududa, ootan, seega külma, et tuju tuleks sellist tööd teha.Lõpetuseks aga soovin, rõõmsat aasta lõppu ja toredat uut aastat!
Et kõik läheks ikka paremini ja oleks palju headust ning häid mõtteid!
minu kuuseke ja jõulukorv

Joosu posted @ 19:08 - Link - kommentaarid (9)