A Spoonful on Inspiration
17 Jaanuar 2014
Hilinenud jõulukingitused
Noniii...lõpuks näitan siis ka jõulukingitusi.
Emps sai endale vardakoti, sest tal on alati mõni varras kadunud...nüüd siis kaovad kõik koos.

Issi sai meigikoti ihiii. Tegelt käib ta tihti töö asjus välismaal ja seega on tal kosmeetikakotti vaja, enne oli tal lilleline, aga see ei läinud tema imagega kokku ja seega sai tehtud põdraga...tegelt see on pigem hirv, kui olla täpne....issi on muidu poole kohaga jahimees, sellepärast ka selline valik. Tegelikult tahtsin ma teha põtradega kangast, kuid kõik, mis olemas juba olid, olid trikotaa˛id ja kangapoodides oli ainult põhjapõtradega. Seega kasutasin issi vanu triiksärke...või noh ühte.

Õde sai endale ostukoti, millele panin pildi peale, mis temaga hästi kokku läheb. Käisin ja otsisin linast kotti poodisest, kuid ei leidnud sellist, millel juba midagi peal ei olnud (pilt, kiri). T-särgi poes oli, aga see maksis 3 euri kopikatega...tundus sellise lihtsa asja jaoks kallis + veel pildi peale trükkimine. Siis mul tuli meelde, et mul on endal ka paar lehte seda sama t-särgile pildi tegemise paberit ja nii ma siis õmblesin koti ise ja panin pildi ka peale.

Ja vennale tegin käpikud...aga kuna tal ei ole nii väiksed käed kui mul (endale ma oleks saanud 2 paari kindaid), siis ei jõudnud ma ei neid viimistleda, ega ka pöidlaid külge kududa ja jõulupakki läksid poolikud kindad. Peale kingituste kättesaamist proovis mu tädipoeg neid kätte ja küsis, et miks ma olin kaks parema käe kinnast teinud....nu nende kinnastega ei läinud kõige paremini Aga nüüd siis tuleb teha kaks vasaku käe oma ja tädipoeg saab ka samasugused kindad endale.
Praeguseks kõik!

» PinkMushroom posted @ 18:36 » - Link - kommentaarid

Vanus: 26
Asukoht: Heade mõtete linn - Tartu
Tähtkuju: Vähk


Flag Counter