A Spoonful on Inspiration
27 Oktoober 2013
Ma elan veel
Jah tõesti, ma elan veel, kui keegi on arvanud, et midagi on juhtunud, siis ei, kuigi tegelt on küll, nimelt olen veel laisemaks jäänud kui enne. Või tegelt võib selle laiskuse ajada pigem kooli süüks, mille kõrvalt väga ei jää aega käsitööga tegeledagi. Või kui isegi jõuaks, siis oleks ikkagi veel sadamiljon muud kooli või tähtsamat asja vaja ära teha ja ikka ei saa. Nii tekib kohe piinlikus, et aastase koostegemise juures klõbistab nii mõnegi kuu juures tülpinud näoga smile näppe vastu lauda . Kuid kuna selle projekti juures on see hea reegel, et max 2 kuud võib vahele jätta, kui ei ole võimalik neid töid valmis saada või üldse tega, siis ei oleks tegelt vaja piinlikust tunda, kuid see TK osalemine on ikkagi ju mu enda jaoks ja seega peaks vist minema peegli ette ja häbi-häbi tegema endale
Aga et käsitöö täitsa unarusse ei jääks või tegelt oleks kohe kohustus seda teha, siis võtsin endale vabaaineks Tekstiilitenoloogia, mis tegelikult 1.osas kujutab endast kudumise õppimist. Kuigi ma olen suhteliselt palju kudunud asju, siis mõtlesin, et võiks ikka kõik õigesti ka selgeks saada, sest ise kududes saab ikka kuidagi midagi ära nokerdada ja keegi ju ei kontrolli ja nii muutub ikka väga laisaks ja hakkabki asju tegema valesti. Või siis iseõppimise juures on ka see halb asi, kui keegi, kes on ise õppinud, näitab sulle midagi ette ja siis sa teed seda järgi, nagu see olekski kõige õigem, kuid tegelt teed ikka valesti, sest too, kes näitas, tegi ise ka valesti. Seda sain ma tunda viimasel korral, kui Saksa sokikanda kudusime, mis tegelt ei ole Saksamaalt pärit Aga nagu õppejõud ütles, ei ole midagi tegelt valesti, vaid neid on sadu miljoneid võimalusi kuidas sokikanda teha, kuid ikka oli selline tunne nagu oleks valesti teinud. Seoses sellega on mul kogunenud mega palju proovilappe, mis tuleb kunagi koostada ühtseks tööks + paar rahvuslikke kindaid (või 1 kui ei jõua valmis) + paar sokke + vabalt valitud ese. Nii et tegelikult ma ikka teen praegu ka käsitööd, kuid ma ei hakka enne oma proovilappe näitama, kui kõik ilusti valmis ja vormistatud on.
Seoses selle ainega lähengi ülejärgmine reede ERM-i ja valin endale kinda, mida kopeerida. See valik oli mega raske, mida üldse valida, sest kindaid oli ju saduuuuuuu. Kui keegi ei tea, siis neid saab vaadata leheküljelt muis.ee kust tuleb minna otsingu lehele ning selt edasi Detailne otsing ja trükkida sisse sõna kinnas või kindad või misiganes vorm sellest sõnast ja nii leiabki. Muidugi saab sealt otsida kõiki asju, mis on erinevates muuseumides.
Et kogu postitus ei oleks vaid kirjakribu, siis panen ka pildi, millise kinda ma arvatavasti koon, kuigi seda oli nii rakse valida, siis tuli vaadata, et ma selle ikka valmis jõuaks (ei oleks väga tihedas koes) ja et värvilahendus meeldiks.
Nii egas midagi, kui valmis saab mõni asi, mis oleks näitamist väärt, eks ma siis ikka näitan ka aga seni


» PinkMushroom posted @ 16:59 » - Link - kommentaarid

Vanus: 26
Asukoht: Heade mõtete linn - Tartu
Tähtkuju: Vähk


Flag Counter