A Spoonful on Inspiration
12 Aprill 2013
Ja jälle tuleb alustada sellest vanast jutust....nii ammu ei ole siia kirjutanud midagi Eks ka seekord on põhjuseks kool. Eile sai tehtud Tartu Ülikoolis esimene suurem avalik esinemine, mis õnneks läks edukalt, kuigi esitluse ajal tahtis süda välja tulla rinnust Nüüd on natukeseks kooliasjadega rahulikum, seega saab muid asju teha ja ei pea südametunnistuse pärast muretsema.
Mis ma siis vahepeal teinud olen?? Kunagi juba peris ammu sai alustatud maale laelambi tegemisega. Või see tähendab minu puhul, et mul on mõte ja tavaliselt asjad ka juba valmis ostetud, kuid teoni asi ei jõua...nii võib umbes 200 asja veel üles lugeda kui mitte rohkemgi. Lambi valmistamiseks kasutasin tavalist lilleamplit, mille sees on kookoskiud...ma arvan, et see on kookoskiud...tundub selline. Värvisin ampli valgeks ja kinnitasin lambikonstruktsiooni külge, mille issi mulle maalt tõi...see oli mingi vana labi oma, kus oli veel sada asja küljes...taaskasutus ikkagi. Ja siis liimisin külge pärlikee....see tundub nagu kaelakee oleks liiminud aga teate küll, need, mis müüakse pärlid, kus nöör on juba läbi aetud. Maale transportimisega suutis Jossu sellele pagaasnikus veidi peale istuda ja kohale jõudes pidin pooled pärlid uuesti kinni liimima aga eks ikka juhtub, midagi ullu ju ei juhtunud. Ja eelmine nädalavahetus sai siis üles riputatud...st issi riputas

Teisena näitan riiulit, mille ära tuunisin. Sai riiul siis ära värvitud ja taustaks tapeet kleebitud ja selline ta siis on.

Algselt ma ei saanud aru, kuidas see riiul on, kuna leidsime selle vanavanaema söögilaua alt ja keegi ei teadnud selle olemasolust, kuid siis nii poole aasta pärast lõpuks jõudis see kohale nu ega see mõistus ei ole enda teha, mis seal ikka aga egas ma ei sööbinud ka sellesse, kuidas pidi see riiul on, enne kui asja kallale asusin.
Kõige viimaseks tööks on täna piimakannu tuunimine. Emps vingus koguaeg, et talle ei meeldi selline tavaline valge piimakann. Ma siis ütlesin, et võin sinna peale midagi joonistada, kuid kuna ma oleks seda teinud akrüülvävidega, siis oleks külmaveega pestes see maha kulunud. Niisiis kasutasin salvrätikutehnikat. Mäkerdasin salvrätiku PVA-ga sada korda üle, et ikka püsiks. Aga eks näe, kuigi emps ütles, et kui pilt pestes maha tuleb, siis ta ei pesegi seda

Aga eks see olegi selleks korraks kõik, eks näe, mis elu toob, aga seni

» PinkMushroom posted @ 11:53 » - Link - kommentaarid (5)

Vanus: 26
Asukoht: Heade mõtete linn - Tartu
Tähtkuju: Vähk


Flag Counter