A Spoonful on Inspiration
24 Veebruar 2014
Jeiiiii Eestil on sünnipäev!!!
Ja Eval oli ka sünnipäev!!!! Jeiii!!!! Eelmine kord rääkisin, et materjaliõpetuse loeng/praktikal teeme märgviltimist, mida mina ei olnud enne kunagi teinud. See tuli päris hästi välja esimese korra kohta. Kuna olen endale eesmärgiks võtnud, et selle aine kõikidest proovilappidest/juppidest teen midagi, mida reaalselt kasutada saab, siis ei saa märgviltimise tulemusi veel näidata.
Aga näitan hoopis, mida ma Evale sünnipäevaks tegin...või tegelikult ka poolenisti tema jõulukingitust
Jõuludeks hakkasin meisterdama lõngakasti, kuid see sai alles nüüd valmis, sest liimipüstol läks katki jne jne. Aga valmis ta sai ja selline ta välja näeb.

Kuna jõulukingitusega nii kaua viivitasin, siis tahtsin terve kasti asju täis teha, aga kast sai liiga suur võrreldes minu poolt valmis jõutud esemete suurusega. Aga mis siis seal karbis oli???
Esiteks tegin "Eva raamatu", see on selline scrapbooki stiilis raamat, kus oli igasuguseid Evalikke asju sees. Siis sai tehtud veel printsessi voodile vastav asukohta viitav silt. Ning ka võtmete hoidja, kuna Eva ei leia esikust kunagi oma võtmeid üles.

Kastis oli veel asju, aga need ei olnud minu tehtud, seega ma nendest ei räägi.
Homme on jälle materjaliõpetus ja seekord teeme shibori tehnikas asju ning domestose trükki ja kindlasti midagi veel
Aga seni

» PinkMushroom posted @ 20:30 » - Link - kommentaarid
16 Veebruar 2014
Uuel semestril uue hooga....
...või siis ikkagi vanamoodi edasi. Iga semestri alguses luban ma endale, et seekord ma olen tublim...aga välja kukub ikka nii nagu alati. Loodetavasti algas nüüd siis viimane semester...kui kõik hästi läheb. Sellel semestril võtsin ma vabaaineks Materjaliõpetuse teise osa, mille esimeses osas õppisime erinevaid kiude tundma. See osa on aga rohkem praktilisem. Eelmine nädal oli esimene loeng/praktika, kus tegelesime viltimise teooria sissejuhatuse ja nõelviltimisega. Kuna ma olen seda ka ennem teinud, siis see ei pakkunud mulle mingisugust väljakutset. 3D kujuna viltisin enda päriskaktuste kõrvale veel ühe viltkaktuse.

Saime veel proovida ka viltimismasinaga viltida, nagu õmblusmasin, aga viltimisnõelad on õmblusnõelte asemel. Kuna ma ei olnud kunagi sellega varem midagi teinud, siis tuli see pilt väga hõre, sest ma ei teadnud, kui palju vilti oli vaja kasutada. Kui kaktuse olin valmis saanud, siis oli veits aega, enne kui teised enda asjad valmis said ja seega nokerdasin ühe seene pildi. Algul mõtlesin selles võtmehoidja meisterdada, kuid see ei tulnud välja ja nii saigi sellest nõelaraamatu kaanepilt.

Kunagi juba mitu kuud tagasi võtsin lõpuks ennast kokku ja tegin endale randme külge käiva nõelapadja. Tegelikult olin ma juba kaua aega seda teha tahtnud ja arvutist filmi vaadates ei olnud muud paremat teha, seega nokerdasin seda.

Noniii...järgmine kord teeme materjaliõpetuses märgvilitmist, seda ma ei ole ise kunagi teinud, kuigi mõte on olnud küll. Eks ma siis näitan hiljem, mis välja tuli.

» PinkMushroom posted @ 12:07 » - Link - kommentaarid

Vanus: 26
Asukoht: Heade mõtete linn - Tartu
Tähtkuju: Vähk


Flag Counter