A Spoonful on Inspiration
30 September 2012
September - oran˛ nagu sügisesed lehed

Selle kuul kohe ei saaa kuidagi moodi seda oran˛i asja tehtud....oran˛ ei ole vist minu värv litsalt. Kodus on oran˛i kangast 2 ja lõngasidki sama palju, kui teisi värve on lademes. Samuti ole tahtmist käsitööd teha...nagu oran˛ värv peletaks kohe käsitöö isu ära. Tegelikult pidin tegema pajakindad. Hakkasin siis neid täna tegema...ikka viimasel hetkel nagu alati...ja kuidagi vihaseks ajasid Eile mõtlesin, et heegeldan pajakinnaste juurde pitsi, kuid ei leidnud ühtegi mustrit, mis oleks meeldinud ning mida oleks saanud heegeldada nii, et ei peaks kohe teadma kui pikka pitsi vaja on. Niisiis jäi see poolikuks, kuid täna provisin ühte pitsi teha ja see ongi siis minu selle kuu töö. See on tegelt pigem pitsi proovilapp.

Muster on saadud Eesti naise 1990.aasta novembrikuu mustrilehelt. Heegelnõel 1,75...lõng see, mis kapist leidsin


» PinkMushroom posted @ 13:21 » - Link - kommentaarid
19 September 2012
Oi..oi....oiiiiiiii
Oi kui palju vett on viimasest postitusest merre voolanud. Egas tegelt midagi ma vahepeal väga teinud ei ole. Paar päeva sai haige oldud ja siis ei olnud aega ja nii ta läks. Aga midagi ikka valmis sai.

Kuna lillesibulad alati peenrasse "ära kaovad" st, et neid ei näe enne, kui nad õitsema hakkavad või lehed ilmuvad, siis tegin koduaia jaoks nii öelda Aiaraamatu, kuhu saab kõik ajategevused pildi ja kirja kujul talletada.
Nu tegelt olen veel mitme asja kallal toimetanud, aga eriti kuhugi ei ole jõudnud. Nimelt on vaja tugitoolidel katted ära vahetada, aga klambrid said otsa ja lambile uus vari teha, aga ei tule inspiratsiooni milline...tegelt tuleb, aga ei oska otsustada ja nii edasi ja nii edasi...loomulikult vana hea voodikate ja sokid, mis on samuti pooleli. Aga eks vaatab kunas need valmis jõuab. Äkki siis kui täitsa terveks saab, siis on energiat ka rohkem ja pea ei ole tatti täis aga seni

» PinkMushroom posted @ 15:43 » - Link - kommentaarid (1)
02 September 2012
Ja nii ta läbi saigi....
Jep...suvi ongi läbi, sest homme peab kooli minema...tunnet küll sellist ei ole. Eks ma ise selle endale kaela tõin...mitte halvas mõttes loomulikult aga ikkagi...alati on parem teha seda, mida parasjagu tahad kui seda, mida sulle öeldakse, et sa pead tegema. Minu jaoks algab homme siis uus kooliaasta uue kooliga....nagu kõik räägivad, siis lähen ma nüüd "päris" ülikooli Kevadel lõpetasin Eesti Maaülikooli, nüüd siis Tartu Ülikooli magistrisse edasi...2 aastat veel "koolilapse" elu eks siis näib, mis edasi saab...äkki teen soki kudumise vabriku Aga nüüd siis asja juurde.
Hakkasin maal vanadel tugitoolidel riiet vahetama, aga klambrid said otsa, seega see jäi poolikuks. Eks ma siis nikerdasin muid asju. Maal tegin seenil käimise ajal leitud sulgedest sellise pildikese...veist viltu sai teine, aga mis siis, mulle ei meeldigi täiesti sirged asjad Maalt sai kaasa haaratud astraid, nagu kooli alguse puhul ikka kombeks on. Kodo jõudes olid vaasis ikka veel kunagi suve alguses korjatud põllulilled, mis nüüd olid muutunud kuivatatud lilledeks. Kohe ei raatsinud kuidagi neid ära visata. Eks ma siis tõin keldrist purgi ja katsin selle kaane täpislise riidega, et ikka teistega kokku sobiks. Sinna panin suuremate lillede õied...võib-olla läheb kunagi vaja millegi jaoks. Õrnemate lillede...kellukad ja tulikad...pidin koos varrega lõikama, sest muidu ei oleks neist midagi alles jäänud. Neile tegin ühest vanast karbist....kui täpsem olla siis 7 aastat vanast karbist hoiupaiga. Kus ma tean, et 7 aastat??? Sest selle sees oli üks asi, mille ma ostsin siis, kui veel noor ja ilus olin ja Norras käisin...see oli 2005. aastal. Tundub küll alles olevat, kuid tegelt see oli juba 7 aastat tagasi....küll see aeg ikka lendab. Aga mis ma siin ikka lobisen, siin on tulemus.

Head kooli algust kõigile!!

» PinkMushroom posted @ 18:40 » - Link - kommentaarid (1)

Vanus: 26
Asukoht: Heade mõtete linn - Tartu
Tähtkuju: Vähk


Flag Counter