A Spoonful on Inspiration
28 September 2011
Padi, padi, padi...suvi, suvi, suvi...
Nunii saigi padi valmis...tegelikult sai juba hommiku poole, aga siis pidi kooli lippama ja ei jõudnud postitust teha. Tegin padjale nurkadesse tutikesed....ma ei tea kuidas neid päriselt nimetatakse , aga siin ta siis on.


» PinkMushroom posted @ 13:52 » - Link - kommentaarid (3)
27 September 2011
Käsitööga suvi sügisesse
Ei taha seda sügist enam . Tegin natuke suve sügisesse. Tutvusin Youtubes heegeldamisvideodega. Täpsemalt südamete heegeldamisega. Üllatuseks oli neid päris vähe. Leidisn 2 oma lemmikut.

Väiksema valge südame õpetuse sain siit ja suurema lilla südame oma siit.
Kuna olin juba heelgeldamistuhin peal, siis tegin paar lille, mille pärast poole padja peale õmblem. Eks hiljem näeb lõpptulemust.


» PinkMushroom posted @ 10:10 » - Link - kommentaarid
25 September 2011
Little Black Dress
Tegin vanaisa 70. juubeliks enda natuke katki läinud klubikleidist nö korraliku väikse musta kleidi. Olin kusagil kleidiga kinni jäänud ja tagant oli seeliku osas 3 väikest auku. Ostsin siis pitsi ja seelikuosast sai alusseelik. Algul oli jamamist küll, kuid lõpuks tuli ilus välja. Pildi pealt ei ole näha kui ilus tuli...aga peris ilus sai» PinkMushroom posted @ 10:17 » - Link - kommentaarid
20 September 2011
Hommikukohv isetegemisega
Hommikul tuli postiga uus laadung helmevidinaid. Ei suutnud kauem oodata ja hakkasin juba hommikukohvi ajal kõrvarõngaid meisterdama . Kõiki asju ei tahtnud ära kasutada, jätsin mõned õele ka, kes õhtul kodo tuleb. Aga valmis sai 3 paari kõrvarõngaid.» PinkMushroom posted @ 09:01 » - Link - kommentaarid
18 September 2011

Algab mannavahu hooaeg!!!
Seenel käidud. Seeni oli vähe ja needki, mis polnud kõige värskemad. Kuid midagi ikkagi leidus. Kukkeseeni igastahes enam vist loota ei ole. Emps ja Vana(vanaema) käisid samal ajal jõhvikal, kui ma seenil viibisin. Tegelikult jõudsin veel mitu asja sellel ajal ära teha. Näiteks "parandasime" issi ja vennaga korstna ära, parandasime on jutumärkides, sest tegelt otseselt ei olnud korsten katki, vaid mingi aja pärast peale tule alla tegemist hakkas tossu sisse ajama. Tuli välja, et korstnas olid 2 tellisikivi lihtsalt risti ees....seda kuidas nad sinna said, mina aru ei saanud . Minu töö seisnes selles, et pidin alt august tuld üles näitama peris võhale võttis . Tegelt oli väga lahe vaadata, kuidas ülevalt kukkusid väiksed krohvi tükid taskulambi peale, see nagu oleks sädameid pildunud, kui äkki kukkus 2 suurt telliskivi, see ei olnud tore . Õnneks töötas mu kiire reaktsioon ja tõmbasin taskulambi enda poole, muidu oleks uue pidanud ostma. And the day is saved, thanks to Me!! Veel värvisin ukse ära, enne pidi muidugi lihvima ja sellest tekkis roosa tolm, nagu haldjad oleks käinud puistamas . Kui see sai tehtud, siis läksin alles seenile. Emps rääkis, et oli soos kuulnud kuidas keegi ütles, et "Algab mannavahu hooaeg", sellest siis pealkiri. Kui tekkis küsimus miks just mannavahu hooaeg, siis sellepärast, et jõhvikatest tuleb kõige parem mannavaht maailmas....ja loomulikult kõige ilusam, roosa ikkagi . Ahjaa, leidsin õue pealt muru äärest kasvamas "tagurpidi muffini seened" . Tegelt ma ei tea, mis seened need olid, aga armsad ja tagurpidi muffini moodi nägid välja. Homme kui koolist kodo tulen, siis hakkan võib-olla maale välivetsu kardinat heegeldama...jah meil on fancy välivets. Ikkagi, igal pool peab ilus olema. Eks ma annan siis teada, mis välja tuli.

» PinkMushroom posted @ 19:57 » - Link - kommentaarid (4)
17 September 2011
Homme seeeniiileeeee!!!!!!!!!!!!!!!

» PinkMushroom posted @ 19:20 » - Link - kommentaarid (1)
Kaua seda vihma veel sajab?
Nuniiii....tundub, et olen äärepitsi lainel . Mõni päev tagasi sai jälle üks pits valmis. Seekord valge. Mustri võtsin jällegi Liina Meresmaa kogumikust, kuid seekord number 4-st. Natuke läks sassi ka nagu mul alati, kuid pöörasin selle enda kasuks ja nii saidki 2 sakki pikemad ja 2 lühemad. Ega kui seda ei tea, siis ei näegi . Lõnga andmeid võib näha pildilt, heegelnõela suurus oli 1.75 mm.

kui seda veel tuleb

» PinkMushroom posted @ 10:14 » - Link - kommentaarid (4)
13 September 2011
Natuke sinist morni halli taevasse
Võtsin ennast kokku ja tegin kätetätikule äärepitsi. Tegelikult tegin juba eile ühe aga kui valmis sai, siis nägin, et ohooo mõnest kohast on muster kohe väga valesti läinud . Täna tegin siis uue, see tuli kohe palju palju ilusam. Kasutasin sahtlist leitud iirist, mille andmed on pildi peal olemas, kui keegi teada tahab. Heegelnõelaks oli 1,75. Mustri võtsin Liina Meresmaa kogumikust "Näputööd 1". Tõin mustri ka pildi peal välja. Aga jah...peris ilus tuli 2. korra kohta, ma olen muidu selliste asjade tegemises väga kärsitu ja ei suuda neid kunagi lõpetada, aga õnneks sain kärsitusest võitu. Vahepeal hakkasin oma vanuses juba kahtlema, nimelt tekkis tunne nagu oleksin 80 vanaema, kes oma igapäevaste seebikate ajal käsitöö kallale asub .

Järgmiste meisterdusteni!

» PinkMushroom posted @ 15:32 » - Link - kommentaarid (2)
12 September 2011
Sügise jälgi on kogu muru täis
Oeh...ei teagi kust alustada...eks ma siis ürita algusest alustada

Juba natuke aega tagasi hakkasin arvutile kotti õmblema, et seda käekotis saaks kooli kaasa võtta. Küll ma pusserdasin, aga asja sai. Selle õmblemisel tõestasin jällegi fakti, et minu kohta ei käi mitte ütlus "9 korda mõõda, 1 kord lõika", vaid "1 kord mõõda ja 9 korda lõika palju erinevaid juppe ja raiska riiet" Ühesõnaga oli koti laius vale ja läpaka pidin kotti suruma. Egas midagi, pidin siis lisama samast fliisist ääre, millest vooder tehtud oli. Kuigi kotti oli tegelikult kerge õmmelda, tegemist oli ju tavalise ristkülikuga, mis tuli lihtsalt mõlemalt poolt kokku õmmelda, oli sellega suur pusimine, kõigepealt mõõdud, siis otsustas õmblusmasin, et talle ei meeldi enam seda kotti õmmelda. Tobu masin , aga lõpuks ikka kuidagi sai ära pusitud....õnneks. Eile käisime ka seenil...seeni oli lihtsalt niiiiiiiiii palju, et korv ajas üle ja siis pidin mõned taskusse panema....lõpuks võttis emps pusa seljast ja korjasime sinna, sest issi oli igaksjuhuks kaasa võetud koti endaga kaasa võtnud ja teise metsa otsa läinud.

Kuna oli vanavanematepäev, siis viisime neile ka seeni, kuid ikka jäi alles 4 korvi/pange/kotti. Õnneks issi puhastas seened ära . Pildil on minu seened ja UUUUUUSSSSSSS korv, mille ostsime Maarjalaadalt. Pärast maalt tulekut käisime Maximas ja leidsin seal uuulllullltt armsad teetassid, just sellised nagu otsisin.

Nuniii nüüd vist oligi kõik, järgmise korrani.


» PinkMushroom posted @ 12:19 » - Link - kommentaarid (3)
02 September 2011
Back to Nature
Sai siis natuke uue toa jaoks aksessuaare tehtud...tegelt ühe. Leidsin pööningu koristamise käigus põdra mängu kujukese ja värvisin selle akrüülvärviga valgeks. Karbi kaunistasin pitsi ja pakkepaberiga. Ja lõpuks liimisin põdra karbile.


» PinkMushroom posted @ 12:17 » - Link - kommentaarid (1)

Vanus: 26
Asukoht: Heade mõtete linn - Tartu
Tähtkuju: Vähk


Flag Counter