A Spoonful on Inspiration
28 Oktoober 2011
Oijah....
Minu isetegemise soon on nüüd ikka väga umbes....nagu Armastus kolme apelsini vastu oli printsil naljasoon umbes . Nii palju tahaks teha, aga kui tegema hakata, siis ei tule midagi välja. Ja kooli asjad on ka kuidagi kõik ühte aega kuhjunud. Igastahes on ideid palju, näiteks ostsin salli jaoks lõnga ja hakkasin endale salli tegema. Välja kukkus aga see, et praegu teeb mulle salli hoopis emps...sest ma ei suuda kududa, mingisugune kudumisvastane uss on sees, kuigi ullult tahaks kududa. Ja näpud lähevad ka sõlme.

Siis peaks veel Tupsule sussid tegema valmis, aga kuna lõiget ei olnud, siis improviseerisin ja tulemuseks oli klounisuss. Veits läks jälle mõõtudega nihu midagi, kuigi täiega mõõtsin. Ja kangas sai ka otsa . Ühesõnaga ei tulnud sussidest midagi välja ja nüüd peab midagi uut välja mõtlema, egas külmadeks talveõhtuteks on ju jala otsa midagi vaja.

Veel peaks ära tegema Fimost pildiülekandega kapinupud, aga kuidagi midagi pressib vastu ja ei saa teha. Tegelikult peakski need kõige ennem valmis tegema, sest muidu ei saa maal köögis sahtleid lahti. Aga lihtsalt ei saa, sest näppudel oleks nagu nokitsemise limiit täis saanud. Ei taha enam sõna kuulata ja tegutsevad omasoodu. Sellepärast vardad ka käes ei püsi ja lõng läheb sõrmede vahel sassi.

Nu ja siis on veel muffinitega põll ja veel mitmeid nn projekte, mida ellu viia, kuid lihtsalt ei saa. Ma tegelikult ei tahtnud hädaldada, vaid öelda, et mul on KÄSITÖÖ KRIIS !!!!! Seega ei postita mõnda aega arvatavasti midagi.

Aga teile kõigile head isetegemist ja !!!!!

» PinkMushroom posted @ 19:10 » - Link - kommentaarid
19 Oktoober 2011
Muffin madness!!!!

Sai siis järjekordselt Abakhani külastatud ja nagu ikka, midagi ka kodo toodud . Leidisn üüüüllliii armsa muffinitega roosa kanga. Olin sellist juba peris kaua otsinud.

Ma loodan, et seekord ei jää kangas niisama seisma kapinurka, nimelt tahtsin juba ammu endale põlle õmmelda ja just muffinitega riidest ja mis kõige tähtsam ROOSAT . Eelmise põlle võttis emps ära. Aga eks ma siis anna teada, kuidas välja kukkus...

Nagu näha, siis uuendasin blogi stiili ka, lihtsalt tuli isu muuta.

» PinkMushroom posted @ 11:55 » - Link - kommentaarid (1)
14 Oktoober 2011
Täitsa sügis käes juba
Õmblesin padjale lõpuks nööbid külge. Mõlemale poole ühe.

Kaunistasin ka kindad ära, muidu olid tavalised hallid kindad, heegeldasin siis peale lille ja natuke pärleid panin ka ja voilaaa, ei ole enam tavalised kindad.


» PinkMushroom posted @ 20:31 » - Link - kommentaarid (3)
12 Oktoober 2011
Ma vihkan abakhani!!!
Tegelikult ei vihka, lihtsalt kui ma sinna lähen, siis on kindel, et midagi ma sealt ostan. Nii ka täna. Ega ma siis ei suuda piiri pidada... mida nendest kangastest teha...ei tea veel, aga niiiiiiiiiiiiiiiiii ilusad olid . Suunurgast hakkas lausa ila jooksma, nagu seisaks üli tühja kõhuga külmkapi ees .

Tegelikult läksin sinna otsima suss/sokkide jaoks lõnga, aga sellist nagu ma tahtsin ei olnud...veel tahtsin tupsule susside jaoks mingisugust kunstnahka, et tallad kiiresti läbi ei kuluks, seda ka ei leidnud , aga eks mõtleb midagi välja. Aaa ja 2 nööpi ostsin ka padja jaoks, aga ei ole veel jõudnud külge õmmelda...koolitöö oli kaelas, aga nüüd on valmis. Eks ma õhtu jooksul õmblen valmis kui jõuab. Aga seni ilusat õhtut!!!

» PinkMushroom posted @ 15:26 » - Link - kommentaarid (9)
08 Oktoober 2011
Eile oli arvuti taga igav istuda ja niisiis meisterdasin ühe pirni . Õpetuse sain siit.
Minu oma tuli välja siis selline.


» PinkMushroom posted @ 11:57 » - Link - kommentaarid (1)
05 Oktoober 2011

Valmis!!!
Lõpuks sai triibutöö valmis. Välivetsu kardin

Mustri võtsin Käsityöt nr 5 2005. Heegellõng on pildil ja heegelnõela suurus on 1.75. Originaalis nägi tegelt välja see selline
Mulle ulllult meeldis see muster ja siis sai tekisti/laudlinast (soome keelt ei mõista) hoopis kardin. Äärepitsi kasvatasin välja olemasoelvast mustrist ja keskele lisasin veel ühe saki, sest muidu jäi vääääga imelik. Pühapäeval saab akna ette, eks siis näeb milline lõpptulemus välja kukkus. Loodan, et mõõtudega puusse ei pannud, see ei ole heegeldamise juures just mu kõige tugevam külg , aga kui nii juhtus, siis mõtlesin juba lahenduse välja. Kui laiust jäi väheseks, siis lisan äärde mõne pitsi ja ongi korras. Kui keegi soovib mustrit, siis see on siin.

Vahepeal meisterdasin veel küünlajala, mida ei jõudnud veel üles riputada. Aga nu nüüd on see siis siin.

Pühapäevani...või varasemani!!!


» PinkMushroom posted @ 14:36 » - Link - kommentaarid
01 Oktoober 2011
Sügisene värvidemäng


Meie aed 2011 sügis - slide show

Sai aias tehtud viimaseid töid, muru arvatavasti viimast korda niidetud see aasta ja viimased lillesibulad mulda pistetud. Sai tehtud ka väike slideshow sügisesest aiast.


Triibutööde aeg hakkab vaikselt otsa saama, aga minu töö venib ja venib, kuidagi moodi ei taha valmis saada. Loodan, et saan ikka enne lõppu valmis. Aga eks ma annan teada.

» PinkMushroom posted @ 12:20 » - Link - kommentaarid

Vanus: 26
Asukoht: Heade mõtete linn - Tartu
Tähtkuju: Vähk


Flag Counter