A Spoonful on Inspiration
30 Mai 2012
Peaaegu juba suviiiiii!!!
Väljas on juba päris pikka aega soe olnud ja paljud lilled on juba ära õitsenud, kuid eelmise aasta sügisel istutatud laugud lõid alles eile õide. Mitte küll kõik, kuid ka teistel on juba õienupud küljes, küll nemad ka jõuavad.

Lõputöö esitamisele sai paar päeva lisa, seega rahustasin ennast eile peenra rohimisega ja elupuu pügamisega
Aga nüüd peab tagasi lõputöömaale siirduma, aga teile päikest, mida meil siin Tartus hetkel küll ei ole

» PinkMushroom posted @ 08:25 » - Link - kommentaarid
22 Mai 2012
Sireli lõhnane tuba
Sai üüüüüüüüüüüüüüüüli väike isetegemine tehtud, kohe kindlasti üüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüli väike, sest pudelile paela külge sidumine ja sellest vaasi tegemine on peris väike tegu (st ma ei rikkunud eriti oma lubadust, teha käsitööd pärast bakatöö valmis saamist).
Aga jah lõpuks on sirelid õitsema hakanud, lillherned võiksid ka veel õitsema hakata ja laugud, mis eelmine sügis istustasin, siis õitseksid kõik mu lemmikud lilled.
Foto NAGI's: purple spot
Nüüd siis tagasi lõputöö kallale

» PinkMushroom posted @ 15:58 » - Link - kommentaarid
16 Mai 2012
Knopkad & kirjaklambrid
Ja ei suutnudki olla ilma käsitööta. Tegin siis kirjaklambritele ja knopkadele ühesugused topskad.

Lõikasin riide ribad ja plätserdasin PVA liimiga kokku sellelt poolelt, mis pärast purgist läbi paistma jäävad. Purgi kaane katsin sama riidega. Et oleks ikka aru saada, mis millises purgis on, siis sidusin lipsukesega ühe purgi külge kirjaklambri ja teisele knopka.

» PinkMushroom posted @ 19:51 » - Link - kommentaarid (1)
15 Mai 2012

Mai - roosa nagu õunapuuõied
Järjekordne järjehoidja.


» PinkMushroom posted @ 13:31 » - Link - kommentaarid
14 Mai 2012
Pitside, satside ja paelte uus kodu
Oi, oi, oi, oiiiii kui palju aega tagasi ma midagi postitasin...aga sellel on ka oma põhjus, koolis olid ja on kiired ajad. Juuni alguseks peab lõputöö valmis saama ja südametunnistus ei taha väga lubada millegi muuga tegeleda. Täna oli viimane eksam..jeiiiiiiii, nüüd ei ole enam ka ühtegi vabandust lõputöö tegemisest eemale hiilida, muidu ikka tõin ettekäändeks, et pean eksamiks õppima.
Ühel päeval...see oli äkki laupäev, tegin pattu ei suutnud enam nii olla, et mingisugustki käsitööd ei tee. Niisiis mässisin kingakarbi pakkepaberisse ja kaunistasin pitsi ning kristallidega ja uus paelte ja pitside karp saigi valmis.

Nüüd ei tule enne uut postitust, kui lõputöö valmis on, ahjaa tegelikult peab ikka ühe roosa postituse ka tegema, et mai värvispekter kirja saada, aga seni ilusat kevadet

» PinkMushroom posted @ 15:07 » - Link - kommentaarid (1)

Vanus: 26
Asukoht: Heade mõtete linn - Tartu
Tähtkuju: Vähk


Flag Counter