A Spoonful on Inspiration
10 Juuni 2014
Sukulentide uus kodu
Olen juba päris kaua tahtnud oma sukulentidele suurt potti, kus kõik koos kasvada saaksid. Kuid poes on need niiiii kallid ja ma lihtsalt ei raatsi osta. Olen mõelnud ise betoonist teha, kuid aknalauale on see ikka väga raske. Kunagi tulevikus tuleb see idee kindlasti teoks teha.
Aga eile ostsin Bauhofist ühe sellise suuremat sorti poti, mille tahtsin valgeks värvida, kuid valge aerosool streikis ja piserdas suuri valgeid lärakaid. Eks siis tuli asi ümber mõelda, sest nagu alati, ei ole mul kunagi kodus ka valget akrüülvärvi. Mul istub nurgas vist valge akrüülvärvi õgija...või noh öelgem nagu asi on, see on mu noorem õde Tegelt ma ise ka kasutan seda igal pool, nii et ei ole ainult tema süü. Kasutasin siis poti kaunistamiseks tordialuseid....või kuidas iganes neid ka ei nimetatata. Esmalt panin pva-ga need poti külge ja pärast lasin mati lakiga üle. Selline ta siis sai.

Head ülemaailmset pastakapäeva kõigile !!!!


» PinkMushroom posted @ 10:20 » - Link - kommentaarid (1)
09 Juuni 2014
Empsil on sünniiiiiipäääeevvvv!!!!
Jeiii jeiiii empsil on täna sünnipäevvv!!! Tegin talle küünlalaternad. Salvrätikud pva-ga ümber ning lisaks ka pits. Lihtsad, praktilised ja romantilised.


» PinkMushroom posted @ 17:05 » - Link - kommentaarid (1)
08 Juuni 2014
Ja jälle on kuu möödas viimasest postitusest...
Seekord on selline suur paus vähemalt põhjendatav, nimelt tuli vahepeal magistriõpingutega ühele poole saada. See seljatatud, saab jälle tegeleda vähem pingeliste asjadega. Kuid tegelikult on seekordne asi siiski veel seotud magistritööga, nimelt kuna minu üks juhendaja on hüdrobotaanik...ma ei tea, kas tegelikkuses sellist väljendit kasutatakse, aga see on minu meelest väga hea ja lühike väljend, kirjeldamaks veetaimestikuga tegelevaid spetsialiste. Ühesõnaga, tänutäheks minu väljakannatamise eest tegin ühele oma juhendajale sellise vägagi teemasse karbi.

Vesiroosi meisterdasin plastmass lusikatest, mida läks ikka päris palju, ei oodanud, et nii palju vaja on. Aga nagu ma ikka ostan igaks juhuks alati rohkem, siis seekord oli selline käitumine väga vajalik Eks kui lõpukleidi valmis õmblen, siis vb näitan seda ka, aga seni


» PinkMushroom posted @ 16:34 » - Link - kommentaarid (1)

Vanus: 26
Asukoht: Heade mõtete linn - Tartu
Tähtkuju: Vähk


Flag Counter