A Spoonful on Inspiration
27 Juuni 2013

Juuni - telgedel kudumine/põimimine/punumine
Olen kaks kuud juba maha maganud aastaprojekti tegemised. Ei ole kuidagi viitsimist ja tahtmist olnud või tegelt ei ole head ideed tulnud. Või kui hea idee on tulnud siis välja kukub midagi muud. Seekord oli vastupidi. Ideed ei olnud aga teostusega olen väga rahul. Tegelikult see punumine väga minu kivi kapsaaeda ei ole, pigem minu õe. Kuid ära teha ta tuli. Aaaa tegelt oli algselt üldse idee teha maale uste ette kardinad, et sääskedel oleks raskem sisse saada. Ja kuna meil on tore suur koer, siis ei saanud tavalisi sääsevõrgust uksi ette kruvida, sest muidu oleks nendes varsti auk sees ja Jossu käiks mööda õue ringi pulmaloor peas nagu vahel juhtub, kui suure jooksuga on vaja köögi uksest aeda joosta. Aga jah need makramee kardinad jäid hetkel sinnapaika, kuna ma sain aru, et mina ikka seda väga teha ei oska. Kuigi täna, kui tegin selle kuu punumised valmis, tuli õhin juba sisse küll.

Vahepeal on saadud veel nokitseda, kuid laiskus on ikka raske töö, sest ei ole viitsinud pilte arvutisse laadida ja siis neid tuunida jne jne. Aga paari asja ikka veel näitan. Esiteks sai emps sünnipäevaks ampli sees maasikad. Nende ampel mulle väga ei meeldinud, sest see oli tavaline ja tavalised asjad mulle väga ei meeldi Seega sai uued ostetud. Ampliga oli kaasas selline riputusasi. See oli must ja peale oli kirjutatud Welcome. Issi ütles, et sinna ette peab kirjutama Not...et siis Not welcome, et keegi ei tüütaks Nii ma ei teinud ja värvisin need hoopis valgeks ja kirja katsin salvrätikuga. Kui ei tea, siis ei näe väga, et seal all kiri on, kuigi see on reljeefne. Tegelt oleks pidanud ampli riputuketid ka valgeks värvima, aga värv sai otsa ja verandale minnes need silma ei riiva.
Veranda laud oli meil juba paar, kui mitte rohkemgi aastat olnud kaetud linaga. Jah tegelt ikka päris palju rohkem Aga linaga oli kaetud see sellepärast, et lauaplaadiks oli tavaline vineer, mis ei näinud üldse ilus välja. Nii ta siis seisis kaua aega, kuni ma lõpuks ennast kokku võtsin ja selle ka salfakaga üle katsin. Peris ilus sai teine.

Veidi olen tegelenud veel õmblemisega, kuid ei viitsi täna enam paari asja pildistada. Eks näitan siis, kui rohkem valmis saab. Aga seni

» PinkMushroom posted @ 19:41 » - Link - kommentaarid (1)

Vanus: 26
Asukoht: Heade mõtete linn - Tartu
Tähtkuju: Vähk


Flag Counter