A Spoonful on Inspiration
29 Juuni 2012

Kuna õde ütles, et tal ei ole kannatust ise blogi pidada, kuid soovis siiski teistele näidata, mida ta teeb, siis lubasin, et panen enda blogisse üles. Tegin siis talle eraldi bänneri, et ikka kõik saaks aru, kes mida teinud on. Tema esimeseks tööks on kunstnahast käevõru, millele liimis peale helmed. Minu arust üli armas

Ise asun nüüd TK Öökull kallale

» PinkMushroom posted @ 09:52 » - Link - kommentaarid
28 Juuni 2012
Lõpukleit
Taheti siis ikkagi näha lõpukleiti, nagu eelmises postituses kirjutasin, siis ei ole mul kogu kleidist pilti, seega otsisin parimad, nii tagant kui ka natuke eest. Ülemine osa oli muidu triiksärgistiilis, eest lipsukese ja mustade nööpidega.


» PinkMushroom posted @ 19:42 » - Link - kommentaarid
27 Juuni 2012
Kollane nagu kullerkupud ja jaanituli & asjakesi kööki

Värvispektri selle kuu tööks on sinepikollane sall, mille äärejupid on tehtud rohkem....ee...tavalisest kollasest Igastahes sain ma juba peris kaua aega tagasi vanaema käest 2 tokki sinepikollast lõnga, kuid salli jaoks oli seda vähe, nii siis ma kammisin Tartu lõngapoode ja kusagil ei ole sinepikollas lõnga, niisiis sain lõpuks nö tavalise kollase ja tegin sellega ääred, et sall ei jääks keskosast tume ja äärtest hele, siis tükid heegeldasin kokku selle "tavalise kollasega". Alguses tundus veits imelik, kuid kaelas oli peris ilus. Võiks juba külmaks minna, saaks kanda. Tegelt ei taha külma, sest sooja ei ole veel õieti tulnudki...nu kuigu vahel oli ikka peris palav, aga ikkagi.

Muster, mille järgi tegin on selline. Kokku heegeldasin 12 sinepikollast ruudukujulist juppi ja 8 kollast kolmnurkset juppi.


********************************************************************************************************************


Koos tegemises "Asjakesi kööki" valmis nagu lubatud muffinitega roosa põll.

Taskule rikkisin pärleid ja litreid peale, et see ülejäänud põlle pealt natukegi silma paistaks. Äärde lisasin pitsi.

Ahjaa...lubasin eelmine kord, et saab mu lõpukleidist ka pilti näha, aga selle tegi emps, seega see ei ole nagu minu tehtud.....tegelt ma ei leidnud pilti, kus oleks kogu kleit näha Aga uute kohtumisteni

» PinkMushroom posted @ 14:49 » - Link - kommentaarid (3)
19 Juuni 2012
Väikesed nokitsemised lõpukleidi juurde
Tegin lõpukleidi juurde sõrmuse. Kleiti näete ka kunagi...arvatavasti neljapäeval, või siis hiljem...uuel nädalal.


» PinkMushroom posted @ 20:57 » - Link - kommentaarid
18 Juuni 2012
Suviii....suuviiiiiii...suviii
Niiiii kaua ei ole midagi siia lisanud. Ei ole aega olnud lihtsalt pilti teha, et üles panna. Nüüd siis tuleb kolm asja korraga. Keliti ja jakki sai juba kantud ühel sünnipäeval. Tegelt oli kleit juba talvel peaaegu valmis, aga oli vaja veel viimistleda...tegelt oli ikka peris poolik teine, aga nüüd sai valmis tehtud. Ka jakk oli tegelikult ammu valmis, nimelt tuunisin lihtsalt teksajakki pitsidega. Sai teine selline romantiline

Juba lõputöö tegemise ajal heegeldasin mingisugustest ajakirjadest kaasa saadud käevõrudele, mida kunagi keegi kandnud ei ole, ümber pitsid. Välja tulid sellised suvised.

Kui lõpuaktus läbi, siis saab veel nokerdada, seni

» PinkMushroom posted @ 13:44 » - Link - kommentaarid (1)
11 Juuni 2012
JEIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Lõputöö sai kaitstud hindele B ehk siis väha hea. Juheiiiiiiiiiii!!!!!!!!

» PinkMushroom posted @ 16:19 » - Link - kommentaarid (3)
10 Juuni 2012

jne homme on lõputöö kaitsmine ja siis on kõõõõiiikkkkk, kohe ei teagi, mis ajaga peale hakata

» PinkMushroom posted @ 18:49 » - Link - kommentaarid
07 Juuni 2012
Jeiiiii...
....lõputöö sai valmis, aga esmaspäeval on veel kaitsmine, siis on kõik läbi. Vahepeal oli küll selline tunne aga ära ta sai tehtud, enam ei saa tagasi võtta.

» PinkMushroom posted @ 14:21 » - Link - kommentaarid (2)
03 Juuni 2012
Väike trip Narva
Eile, 2.juunil käisin empsi osakonnaga Narvas tripil. Kunagi ammu kui ma veel väga noor olin, siis olin sealt läbi sõitnud, et Peterburgi minna, kuid väga midagi ei mäletanud sellest. Nüüd siis sai natuke tõsisemalt käidud. Külastasime ka Narvast Tallinna poole jäävaid kohti.
Kõik algas Narva kindluses...küll seal oli palju treppe, ja mul, kes on mega hull kõrguse kartja ja väga treppe ei salli, oli peris ull seal olla, kuid tagumiku sai trimmi nendest treppidest käies
Foto NAGI's: 2
Kindluse muuseumis oli kõik nagu ikka muuseumides leidsin endale uued saapad...ei tea kas selliseid müüdakse ka kusagil võiks, ostaks kohe. Siis viisin sinna oma lõputöö mustandi (see paks raamat) Ullult armas oli üks mesilasega nõu, mis oli ma ei tea mille jaoks, aga igastahes oli see vääääga armas, kahe kraaniga samovari võiks ka omada, ühe kraaniga maal on, aga mida rohkem seda uhkem.
Foto NAGI's: 3
Kohe peaaegu kindluse kõrval on narvalastel Pulmapuu. Minu arust väga lahe ettevõtmine ja ilusam ka kui need roostes lukud sildade küljes. Seal samas lähedal oli ka Narva Aleksandri kirik, mis on üks ilusama sisemusega kirikuid Eestis, mida mina näinud olen. Pragu oli see veits lagunenud, kuid mulle meeldiski, et see ei olnud kulla ja karraga üle valatud, arhitektuuri mõistes oli vääääga ilus ja ei jätnud võltsi muljet.
Foto NAGI's: 100
Samuti külastasime Kukruse polaarmõisa, kuid kuna seal oli algsest vääääga vähe säilinud ja kõik oli kuidagi natuke selline võlts, siis lisan siia hoopis pildid empsist, keda riietatakse mõusaprouaks. See kampsun oleks niisama ka selle seelikuga peris hästi sobinud
Foto NAGI's: 6
Lõpuks külastasime Purtse linnust, mis on ainus üheperelinnus, mis veel säilinud on. See oli kuidagi väääga kodune ja mulle meeldis ka selles linnuses elanud perekonnavapp, mis oli väga lihtne, kuid minu meelest väga ilus, eriti meeldis, et see oli väga selline looduslähedane.
Foto NAGI's: 7
Praguseks kõik.
Natuke aega peab veel lõputööd kõpitsema ja siis saab käsitööga tegeleda, käed kohe nii väga sügelevad, kuid südametunnistus ei luba aga ülejärgmisel teisipäeval vb juba midagi siia pudeneb, sest 11.juuni on kaitsmine ja siis veel aktus ja ongi läbi. Aga seni


» PinkMushroom posted @ 19:50 » - Link - kommentaarid

Vanus: 26
Asukoht: Heade mõtete linn - Tartu
Tähtkuju: Vähk


Flag Counter