A Spoonful on Inspiration
31 Detsember 2013


Eelmises postituses hõiskasin, et meil siin Tartus tuli lumi maha....aga kas see ka maha jäi??? Loomulikult EI!!! Jõulud olid mustad ja vihmased, kuid aastavahetus tundub vähemalt kuiv tulevat...ma loodan. Aga mis ma ikka virisen, egas see ilm sellest ei muutu.
Näitan teile parem oma kindaid. Kunagi kirjutasin, et pean tegema kindad ERMis olevate kinnaste järgi. Panin isegi pildi üles, kuid tegelt valisin teised kindad.
Sellised nad siis said.

Tegelikult käivad alla äärde veel narmad, kuid neid ma ei jõudnud teha. Eks pärast poole tuleb teha, sest muidu ei saa selles aines head hinnet, mille raames kindad tuli teha.
Aga see olekski täna kõik...head vana aasta lõppu ja uue algust kõigile.

» PinkMushroom posted @ 10:45 » - Link - kommentaarid (4)
09 Detsember 2013
Lumi tuli maha ja valgeks läks maa...vähemalt meil siin Tartus
Täna üritan korvata seda, et ma pole pidevalt oma töid üles riputanud. Seega siin on mu viimase aja kolm tööd, alustagem vanimatest.
Olen koguaeg käinud Kodusalongi poes ilastamas sealseid asju. Kuid kui hinnasilti vaatan, siis ei tõuse käsi rahakoti haarama ja asja ära ostma. Seega mõtlesin, et kui ma ikka tahan, siis ma oskan neid asju ise ka teha ja ei pea tervet varandust maksma. Nii tegin siis endale lillekast/linnupuuri. Tegelikult kinkisime ühele peretuttavale sellise linnupuur/lillekasti ja sinna sisse sobisid laitmatult kirjude lehtedega luuderohud. Ja see pilt kummitas mind öösel ja päeval, seega tuli ikka endale ka teha selline.

Aluseks on vana vineerist nugade/kahvlite kastike, millelt võtsin vahelt söögiriistu eraldavad vahetükid ära. Värvisin valgeks ja panin põhja üüüli ilusa vakstu, mida ei ole pildilt näha, aga uskuge mind, see on ilus. See ei lase lillepotist tulla võival veel vineeri kahjustada. "Puuriosa" tegin võrgust, mida issi kasutas rottide kaitseks vundamendi juures. Pealmise osa tegin papist ja üleval olev nupp on küünelakiga hõbedaseks värvitud Koduekstrast ostetud numbritega kapinupp.
Teiseks asjaks valmis igapäevane kott, mis mahutab sada miljon asja. Kuna koolis käies on vaja tassida kaasas mappi igasuguste paberitega, siis ei sobi paljud kotid, mis muidu on poes ilusad, minu kriteeriumitega. Seega tegin koti ise.

Nägin sarnase lahendusega kotti (pruun kunstnahk ja lilleline mööbliriie) Terranovas, aga nagu ennist mainisin, oli see liiga väike. Haarasin ideest ja kasutasin pruuni kunstnaha asemel muid pruune detaile, sest just sellist värvi kunstnahka poest ei leidnud.
Ja hetkel viimaseks pusserduseks on mõõdulint käevõru. Ideele ei tulnud ma ise, vaid leidsin selle Pinterestist.

Eks siis selleks korraks olegi kõik...
...aga seni

» PinkMushroom posted @ 17:32 » - Link - kommentaarid

Vanus: 26
Asukoht: Heade mõtete linn - Tartu
Tähtkuju: Vähk


Flag Counter