A Spoonful on Inspiration
31 August 2011
Homme on 1.september, aga mul ei ole vaja kooli minna...nu tegelt on,aga mitte aktusele, vaid praktikale...see selleks. Eile sain kätte helmenõelad, mis olid otsa saanud jategin mõned kõrvarõngad. Kuigi tegemistuhin oli suur, oli fantaasialend väike, nii ei saanudki valmis rohkemkui 3 paari.

» PinkMushroom posted @ 07:11 » - Link - kommentaarid (1)
27 August 2011
Kokkasin natuke ja tulemus on siin.

Mulle isiklikult pohlad ei maitse, kuid empsile küll . Retsepti sain septembri Kodukirjast. Kook vastab enda pealkirjale. Tõesti tuli "õhuline", kuigi alguses tundus põhi väga kõvaks jäävat. Maitse ise oli nagu kaneelisaiale oleks peale pandud pohlamoosi ja beseed. Üldiselt maitse halb ei olnud, kuid nagu ma juba ütlsin, siis mulle väga pohlad ei istu, aga vb proovin kunagi mõndade teiste marjadega.

» PinkMushroom posted @ 12:17 » - Link - kommentaarid
26 August 2011

Sügis käes....sügis käes lehti muudkui langeb....
Ja ongi kohe aeg, kui peab kooli minema...oijah aga see selleks. Uute patjade tegemine ei tulnud eriti välja, sest inspiratsioonivoolik oli umbes. Mõtlesin ja mõtlesin, aga midagi välja ei mõelnud, kuigi enne esimeste patjade tegemist oli inspiratsiooni lõpmata palju. Vahepeal mõtlesin palju asju, mida võiks teha, kuid tegudeni ei jõudnud. Täna hommikul tassis öde helmeasjad emme ja issi voodi peale ja niisiis me hakkasime kõrvarõngaid tegema. Kahjuks sain ainult 2 paari teha, sest helmenõelad said otsa, aga ei ole vaja muretseda, sest tellisin juba uued . Vahe peal internetis surfates leidsin selle blogi üles, kust ma selle kaelakee õpetuse leidsin, mille ma kunagi postitasin. Seal oli peris palju huvitavat. Tsekake siit. Nautigem siis suve viimaseid päevi .

» PinkMushroom posted @ 15:32 » - Link - kommentaarid (1)
03 August 2011

Nuniiii...kell on juba öö, kuid tänased päevatööd tuleks ikka teistele vaatamiseks üles panna. Tegin siis empsile pärnaõite jaoks kotikese ja oma veel valmimata tuppa mõned dekoratiivpadjad. Helmestega ei ole veel jõudnud tegelema hakata, sest tegelt on käimas pööngu koristus. Muide täna käisin Tartu uues helmepoes "Kuukivi", seal oli peris toredaid asju...soovitan kõikidel külastada.....aga ok eks siis peab vist magama minema...homme teen veel mõned padjad, eks siis panen pildid ka üles...Magusaid unesid

» PinkMushroom posted @ 20:21 » - Link - kommentaarid (1)
01 August 2011
Leidsin interneti avarustest toreda õpetuse ise disainer Baroque kaelakee tegemiseks.


» PinkMushroom posted @ 12:54 » - Link - kommentaarid (3)

Vanus: 26
Asukoht: Heade mõtete linn - Tartu
Tähtkuju: Vähk


Flag Counter