A Spoonful on Inspiration
16 Aprill 2012
ja
Kaks kärbest ühe hoobiga
Järjehoidja. Inspiratsioon raamatust "100 lille kudumiseks ja heegeldamiseks".


» PinkMushroom posted @ 16:22 » - Link - kommentaarid
11 Aprill 2012


Inspiratsioon ajakirjast Homes & Garden august 2011.

Eile sai maal Emajõe äärest erinevaid teokarpe korjatud ja siis need purki pandud mitte marineeritud, vaid lihtsalt Hüdrobioloogi pilgu läbi vaadates, tundub Emajõe põhjaloomastik, võrreldes nii 10 aasta taguse ajaga, paranenud olevat, sest kui viimati vanaisa lasi maal kanalit süvendada, siis ei olnud üldse nii palju karpe kui nüüd.
Purgikaaned katsin riidega, kuna muud liimi ei olnud, siis kasutasin tavalist pulgaliimi....tegi oma töö ära küll. Lisasin purgile veel pitsi ja valmis nad olidki.

» PinkMushroom posted @ 07:32 » - Link - kommentaarid
08 Aprill 2012
Munad!!!
Head lihavõtteid!!
Mune värvides said sibulakoored otsa, pakki oli jäänud veel 1 muna ja mõtlesin, et võiks ikka kõik ära värvida, mis see üks valge muna ikka pruunide sekka kappi jääb Seega võtsin natuke tilli ja peterselli ja lootsin, et tuleb midagi välja...ja TULIGIIIIIIIIIII. Lemmik muna vist see aasta ("okstega" muna).

Seoses lihavõtetega kirjutas Andrus Kivirähk Eesti Päevalehes arvamusloo, mille mõte mulle väga meeldib. Loodame, et läheb soojaks ja kevad tuleb üli kiiresti aga seni


» PinkMushroom posted @ 09:29 » - Link - kommentaarid (1)
06 Aprill 2012
Emme: \"Küll sa võid neid korve valgeks värvida\"
Jep siit ta tuleb, järjekordne korv nagu ka pealkirjast näha on. Vanavanaemal oli üks korv, kus ta hoidis oma lõngasid, kui ta veel meie seas oli. Nüüd sain selle korvi endale...mulle hakkab juba tunduma, et ma olen korvidest sama sõltuvuses kui šoppamisest ja šokolaadist või on lihtsalt kokkusattumus, et neid viimasel ajal mulle nö sülle prantsatab. Korv sai valgeks värvitud ja hõredamini punutud osa kaetud riidega, et keegi ei näeks, mis seal sees on Peale sai tehtud ka väike aas, selle asemel oli enne vitstest punutud aas, aga ajaga oli see katki läinud ja nii siis ma lõikasin selle üldse küljest ära. Sama moodi tegin ka suure sangaga, mis korvi küljes oli. Nüüd sai see koduks kilekottidele, mida koguenb niiii tohutult palju...sellest siis ka tekst pildi peal.

Eks siis näe jälle, aga seni

» PinkMushroom posted @ 14:07 » - Link - kommentaarid

Vanus: 26
Asukoht: Heade mõtete linn - Tartu
Tähtkuju: Vähk


Flag Counter