Jannee ise teeb
Jannee ise teeb
.: About Me :.
Kõike mida silm näeb ja hing ihkab, tuleb ise valmis teha. Kui vaja siis õmblen, kui vaja siis koon, heegeldan,veel võin voolida ja pärleid poonida ning kui sellest kõigest on veel vähe siis kooki küpsetama lähen.

Age: 40
Location: Tartu
Zodiac Sign: neitsi
.: Likes :.

.: Dislikes :.

.: Links :.
heegeldatud sipsik Sirtsuk blogist
heegeldus ja fimo Siirline
heegeldatud barbi kleidid
heegeldus pluusid jakid
heegeldus ja kudumine
heegeldatud seelikud
heegeldus äärepitsid
paeltikand
heegeldus
heegeldus erinevad
heegeldus ananassid
heegeldus vene k.
heegeldus kott
heegeldus erinev
Sillulullu pajakindad
Annis sall
ossu pajakindad
Avastaja südamepajalapid

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Oktoober 2014

.: Visits :.

081478


.: Osaletud projektid :.Flag Counter
03 Oktoober 2014
Lõngajäägid käiku


Ära iial ütle iial.
Olen ikka härda pilguga vaadanud neid ilusaid ja armsaid heegeldatud loomakesi või nukke. Aga tüdrukud on juba suured ja neid väga nagu ei huvitanud ka, kui juhtisin nende tähelepanu erinevatele neti piltidele.Oli vaja ju ka ise järgi proovida, et kuidas õnnestub, kuigi otsest vajadust ei tulnud kusagilt ega kellegilt.

Pere noorim 4a Mihkel, talle meeldib väga vaadata emme erinevaid käsitöö raamatuid, niimoodi me siis neid vaatame enne magama minekuid laste raamatute kõrval ka käsitöö raamatuid, küll kinnastest ja sokkidest. Mingil hetkel tekkis koju aga raamat ``Võluväega mänguasjad`` amigurumi tehnikas heegeldamine. Jällegi hea raamat. Noorhärra lappas ja lappas, kuni teatas, et talle on vaja seda kiisut. Valisime siis koos lõngakastist lõngad, need pidid värvilt vastama raamatu pildile. Päris mitu õhtut ajas ta mind voodist välja, mine tee talle kiisu, tal on väga kiisut vaja. Kasutasin aja võitmiseks kavalust, et silmi ei ole ja peab poodi minema, veel ei ole valmis. Kui kehaosad valmis said, käisime koos poes silmi valimas. Väga uhke tunne oli, ta oli nagu kleeps kõrval, kui heegeldasin, kuulas sõna, oli tõeliselt nn. super hea laps. Lõpeks sai kiisuke valmis, püksidki said jalga ning ka piigad arvasid, et nemad oleks ka seda sorti kaisukast väga huvitatud.
Noorhärra on kiisuga väga rahul, kannab seda pea kõikjal kaasas. Ma nüüd ei teagi, ma arvasin veel, et kui, siis ehk midagi auto moodi võiks talle meeldida.
Mina ka rahul, valmis saime väga armsa kiisuKuna kass sai mitmel põhjusel eriline ,siis omalt poolt lisasin kiisukes ka projekti Segatehnika

Lõng on ikka klassikaline-mida kodus leidub (meie kiisu puhul kindalõng), heegelnõel 2,5 ja turvasilmad (Tartus ühes heas lõngapoes)
Õpetus e. juhend Mari-Liis Lille raamatust ``Võluväega mänguasjad``jannee posted @ 08:57 - Link - kommentaarid (10)