!Dexxa!

Dexxa
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
Minust

Age: 39
Location: Virumaal kahe mäe vahel
Zodiac Sign: LÕVI




Meeldib
Päike
Ei meeldi
Vale


Viimased postitused
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008
September 2008
August 2008
Juuli 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
Archive

Lingid



......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
10 Detsember 2007
Tere! Ma sain täna paki! Just, päkapaki. Aga kõigepealt töödest mis teinud olen. Suurele poisile müts,juba mitu päeva valmis aga ta ei olnud nõus mulle seda poseerima. Pubeka värk. Ootasin siis pühapäeva,et väike poiss tuleb koju ja poseerib, tema muidugi lahkesti nõus. Siin siis väike poiss, suures mütsis:

Järgmiseks armastajate kindad:

Siis reede õhtul kell 10.30 läks meil vool ära ja selle asemel, et magama minna, hakkasin mina heidest mütsi heegeldama. Oi kuidas mu silmad mind sel hetkel vihkasid, sest küünlavalgel on ikka paras kunst käsitööd teha. Aa valmis sain ma ta siiski ja seda täna, s.t. et täna rändas müts masinasse. Seekord sain suure poisi ikka pildile-ostsin ta šokolaadiga ära Siin siis müts ise:

Ja nüüd siis kingipakist.Kui sidesse jõudsin ja vajalikud asjatoimetused ära tegin anti üle leti mulle suuuuur pakk.Kui aga pakki lähemalt vaatasin siis vajus süda saapasäärde.Pakk oli "pisut" räsida saanud.Esimene mõte mis pähe kargas,et jumala eest ei oleks pakis purunevaid asju.Aga kui koju jõudsin ja paki avasin, siis tuli suur ohhhh! Õnneks pakis kõik pehmed asjad. Padi-mmm,pehme ja väga ilus.Mulle meeldib see padi, see mu sohvaga ühte värvi.Päkapikk nagu oleks käinud meil, et teadis mis toonides teha. Ja mida veel lisad lõngafännile pakki- eks ikka lõnga ja kohe päris mitu tokki lõnga. Veel oli geisha šokolaad mille omastas noorem poeg ja piparmündi tee, mille näppis kohe lahti mu uurem poiss kui koolist tuli. Oi ma olen oma pakiga mega rahul ja üliõnnelik!Ainult ma ei suuda nuputada kes on see päkapikk.Igal juhul suured tänud ja üks suur ja soe jõulukallistus talle minu poolt! No mis ma siin ikka jutustan,nagu vanainimene kes pole tükk aega lobiseda saanud.Pildid siis ikka ka




05 Detsember 2007
Tere õhtust! Paar asja veel sai valmis, mis lähevad jõululaadale.







......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Currently


Film

Listening to


Isetegijad


Projektidi

border="0">

025769Külastajaid...