Kõik tööd tuleb ise ära teha!
Kikukal vist lõnga laialt
Eesti käsitöö blogi!
19 Veebruar 2007
Eilsel Harjumaalaste kokkusaamisel juhtus selline lugu. Ilmus platsi Palumaie ja pistis mulle pihku sussid. Sussid kapiklaasi taga, kristalli kõrval nüüd. Lihtsalt ei raatsi ära tallata. Hoian neid hirmsasti ja panen jalga ainult siis, kui saan kusagil eputada ja et kõik näeksid.
Master kah veab minu tehtud vilte juba jälle järele ja ei pane talle sussimemme kingitud susse jalga, ütles samad sõnad, et ei raatsi kodus ära kanda.
Tahaks sussimemmele midagi ilusat teha, aga ei oska ja kõige hullem see, et ta i s e teeb k õ i k e, ta meil raske juhus....

Marimarike aga tegi mulle tellimuse peale mummukee koos rõngastega, mis kõrva käivad. pilti pole, aga teen. Super! Imearmsad muidugi!
kikukas posted @ 15:57 - Link - kommentaarid (8)
17 Veebruar 2007
Mina siis nihuke ludri, et pole suutnud oma kallist sõpra tänadagi, kindad juba varsti pessu minemas ning cernit nii otsas kui otsas. Ime siss pole, tänu sõbra kingile nüüd peast jumalast kunstnik, mõtteid nii hirmus palju, aga millegipärast käed käivad kiiremini kui mõtted ja tulemus on teadagi.
Mõtlesin, et mina nüüd küll neid pisikesi nikerusi tegema ei hakka, no nüüd müün lõngad maha, hakkan ikka küll.
Kindaid oli mul nii hirmsasti vaja, ainukesed olid saku toidupoest ostetud 24 kr 2 tk, ning ema tehtud seitsme aasta tagused labakud, õhukesest lõngast, hädaga kandsin neid. Kindaid kududa mina ei oska ja nüüd pole mõtet õppida kah, sest mul on!
Kes arvas ära, et Kassrosin on minu suur sõber, siis ta on tark!
Kalli kalli Kassrosinale espetsiaalselt, nojah, aga et see cernit nüüd seal pakis oli, eriti see roosa ja valge ja....., ohh, poleks ikka tohtinud neid pakist välja võtta...Kassrosin, pane nüüd silmad kinni, natukene raiskasin jah materjali..., aga ise nii häppy ja kui põnev oli teha!!!!!!!!


kikukas posted @ 17:44 - Link - kommentaarid (13)
11 Veebruar 2007
Kikukas on hästi pop, tal on heegeldatud top!
Elab vagalt nagu nunn, kuklataga juuksekumm.

kikukas posted @ 16:52 - Link - kommentaarid (14)
042702 visitors