Kõik tööd tuleb ise ära teha!
Kikukal vist lõnga laialt
Eesti käsitöö blogi!
30 November 2006
Novembrikuu kokkuvõte:

1. titemüts ja papud
2. 5 õlarätti
3. 3 triibumütsi
4. titavildid
5. suurem ja väiksem heegeldatud linik
6. vilditud kübar

niikuinii oli veel midagi, aga ei mäleta.
Pilte pole veel ja ei tea kas saabki, 2 triibumütsi on juba ära jagatud ( võiksid lugeda muidugi krabatud, aga looda saaa ) ning üks õlarätt läks kingituseks.

Tuligi meelde! , kolm päeva kudusin viimasest
käsitööajakirjast lapisalli, nii ca 2 m sai valmis, oli ikka tegemist!
Kudumine võtab heegeldamisega võrreldes maaaailmatuma aja!
kikukas posted @ 00:33 - Link - kommentaarid (4)
17 November 2006
Minu isiklik arvamus. Mina küll ei soovi oma igapäevaseid tegemisi blogida - avalikus internetis seda enam. Mul on kaks täiskasvanud poega, kellel on pered, neil omakorda lapsed, üks neist käib koolis. Miks peaksin terve Eesti ees blogima, mida ma söön ja mida ma joon, mida minu lapsed teevad, kas ma elan kokku või lahku. Kusjuures, kõigil on kodus arvutid ja enamusel meie ja laste tuttavatel ning töökaaslastel. Kui mul on vaja teada anda, eks ma siis saadan emaili või helistan. Nii mõtlen mina.
Siinne foorum on nagu on! Meie kasutajad on pannud oma käsitööblogisse nupu, juhul kui neil ka personaalne blogi kusagil mujal peaks olema. Alati saab seda varianti kasutada, või lisada oma signatuuri. Milles küsimus?
Kes need küsijad siis siin on? Mina saan aru, et need, kes iial siia blogima niiehknii ise ei tule, siililegi selge ju. Aga meie blogidesse tulevad jooksuga, kui vähegi kusagil saaks kõva sõna öelda - blogspotis endi blogid arutelusid täis, mida isetegijad valesti teevad. Arutage siis seal, kui muudoodi ei saa. Endile teeme ju halvasti ja valesti, me pole kellelegi kunagi lubanudki õigesti teha. Olge teie aga targad ja tehke nii nagu peab, aga tehke seda kusagil mujal.
.isetegija.blogspot.com-i regas üks kullaketraja ära, ok siis, jumal temaga, mis nüüd siis lahti, mis veel vaja? No me ju ei teinud siis surfiringi blogspoti, ei kirjutanud seal oma eraelusid lahti -istume ilusti siin, teeme sokikäki blogisid, ise õnnelikud veel pealekuba. Kõik peaks nüüd ju korras olema? Näete ju, meie ei käi teie blogides ega foorumis nõudmas, ettekirjutusi tegemas, disainimas, süüdistamas, teie töid ja eluolu ja blogide ning foorumi korraldust maha tegemas ja ei hakka ka.
Susa on kirjutanud nn eesti käsitöö blogide kohta nii kenasti, lausa nurruvalt ja juba sai nii et vähe pole. Üle aasta oleme oma foorumiga eksisteerinud, ikka veel loodetakse, et käega lööme ja kinni paneme, et kaua me jõuame sõdida? Ei pane ja ei sõdi kah. Meil ei ole õpetajaid vaja, me saame ise oma foorumirahvaga hakkama ja kui muudmoodi ei saa, eks me siis palkame teid või teisi.
kikukas posted @ 06:07 - Link - kommentaarid (11)
14 November 2006
Sokiõpetus
kikukas posted @ 16:46 - Link - kommentaarid (20)
Saalomoni sõlme õpetus
kikukas posted @ 16:05 - Link - kommentaarid (4)
Põrgukiz tahtis lapse peas mütsi näha, teise kandi pealt. Nüüdseks on mütsil sooniku asemel ripskoes äär ning viimasega on müts palju ägedam.

kikukas posted @ 09:40 - Link - kommentaarid (12)


kuklapoolelt
kikukas posted @ 01:47 - Link - kommentaarid (7)
10 November 2006
Huvitav, õpetuse pildil on kokku kaks sussi, mul tuli ainult üks, ometi tegin täpselt õpetuse järgi. Oleks pidanud vist kaks korda rohkem silmi looma. Hakkan aga otsast peale jälle.


kikukas posted @ 05:06 - Link - kommentaarid (10)
07 November 2006
Roosa rätik läheb minijale kingituseks,
heleda jätan esialgu endale


kikukas posted @ 15:37 - Link - kommentaarid (5)
Et te teaks ja aru saaks, siis see on kott!


Tegin endale sokid ja masterile saapad
kikukas posted @ 03:15 - Link - kommentaarid (18)
Kus nüüd on mul asju! Ise tegin!


Demonstratsioonesinemine (kui seda kõhtu ees ei oleks)
kikukas posted @ 02:58 - Link - kommentaarid (7)
042702 visitors