kassrosina blogi
About Me
Age: 35+
Location: Tallinn
Zodiac Sign: ambur
Likes
Armastus, mis elab mu südames teiste vastu ja teiste südameis minu vastu.
Õhtused uinumised ja hommikused ärkamised kallima kaisus.
Inimesed, kes on nii ilusad ja head...

Dislikes
Inimesed, kes teevad tahtlikult teistele haiget.
Haigused, mis kimbutavad liiga tihti meie peret.

Link
Leiboldite blogi

Quote
Pokker on nagu elu ja elu on nagu pokker:
Sa võid teha omalt poolt kõik õigesti ja kaotada või siis teha hunniku vigu ning ikkagi võita. Ometi suurendad pikemas perspektiivis võitmise tõenäosust oluliselt, kui enne otsustamist veidi mõtled.
Archive
Viimased postitused
Jaanuar 2007

Currently

Reading

Last Movie

Listening to

kassrosina blogi
Mõnedest mu tegemisest jääb siia netipäevikusse väike märk maha.
07 Jaanuar 2007
Pärlinakkuse esimesed tundemärgid?

Olen siin alailma vigisenud, et pärlid on kenad küll, aga mind nagu ikka nii väga ei tõmba... Aga mis siin pildil toimub?

Et siis sedamoodi...
Oli vaja kingitust 7-aastaseks saavale tüdrukule. Vaataisn igasugust plikade nodi ja lauamänge ja ... pärlikesed, millest ise ehteid teha saab, jäid mitu korda silma... Ma ei usu, et ma oleks neid ilma siinsete mõjutusteta osta otsustanud, aga nüüd ostsin...2 pakki: ühe kingituseks, teise oma lastele kohe proovimiseks...
Siin me siis proovimegi - mina sain hakkama \"kahe sõrmusega\", lapsed üritavad kaelakeed teha, see suur töö jäi pooleli, sest uneaeg tuli - jätkavad homme.

Eile sai lõpuks üle antud ka minu vanaema jõulupakk, milles oli järgmine saalomon:

Tema on minule väga kallis inimene, kelle juures veetsin pisemana kõik suved ja kes õpetas mind juba enne kooli tikkima ja kuduma. Nii palju kui mina mäletan, ei istunud ta kunagi niisama: kas toimetas köögis, tikkis ristpistes seinavaipu või kudus sokki-kinnast. Nüüd ta enam väga palju käsitööd ei tee, aga jõuludeks said poisid ühed vahvad kirjud sokid ikka:
Hea ongi, et sel aastal veel veidi suured on, äkki on järgmine talv lumisem ja külmem, praegu nagu pole villaseid sokke väga vajagi.
kassrosin posted @ 00:42 - Link - kommentaarid (4)127265 visits