kassrosina blogi
About Me
Age: 35+
Location: Tallinn
Zodiac Sign: ambur
Likes
Armastus, mis elab mu südames teiste vastu ja teiste südameis minu vastu.
Õhtused uinumised ja hommikused ärkamised kallima kaisus.
Inimesed, kes on nii ilusad ja head...

Dislikes
Inimesed, kes teevad tahtlikult teistele haiget.
Haigused, mis kimbutavad liiga tihti meie peret.

Link
Leiboldite blogi

Quote
Pokker on nagu elu ja elu on nagu pokker:
Sa võid teha omalt poolt kõik õigesti ja kaotada või siis teha hunniku vigu ning ikkagi võita. Ometi suurendad pikemas perspektiivis võitmise tõenäosust oluliselt, kui enne otsustamist veidi mõtled.
Archive
Viimased postitused
Jaanuar 2007

Currently

Reading

Last Movie

Listening to

kassrosina blogi
Mõnedest mu tegemisest jääb siia netipäevikusse väike märk maha.
03 Jaanuar 2007
Minu selle aasta esimene töö ka valmis!

Tegin endale salli juurde kindad - ja need on minu esimesed sõrmikud üldse. Ma pole päris rahul. Ma polnud päris rahul juba kohe alguses, kui selline kaks silma kokku ja õhksilmus, kaks silma kokku ja õhksilmus ringselt kootuna kergelt diagonaali kiskuma hakkas... Tahtsin selliseid lihtsaid võrkkindaid, kuna see tundus saalomoni juurde hea mõte. Lund ka nagunii pole, sellised kerged kindad väga hea. Kui labaosa kootud sai, tahtsin juba kinda üles harutada ja miskit muu mustri välja mõelda, kuid abikaasa ütles, et talle meeldivad, et tunduvad väga huvitavad... Tegin siis lõpuni ja tegelikult väga ei virisegi, lihtsalt järgmine kord oskan juba palju paremini sõrmikuid teha, seekorda said need sõrmed kuidagi väga erinevad ja vist oleks ilusam kahelt poolt (mitte ümmarguselt) kahandada. Kuis teie neid silmi varrrastel jagate kui labaosas on 9 silma vardal...kui palju mis sõrmele silmi jätate ja mitu silma lisaks loote?
Lõng pruuni-bee˛ikirju Steinbach Wolle Sockenwolle (20%villa, 20%polüamiidi, 60% polüakrüüli).

Veel ostsin ära helesinise lõnga ampsaku blogis toodud kampsuni jaoks, kuid kodus otsustasin, et see lõng ikka sellleks ei sobi... Nüüd ma ei teagi, kas hakata sellest lõngast teist kampsunit kuduma või minna uuesti lõngajahile... Ilmselt alusatn teist ja kui tervenen, poodi pääsen ja õige lõnga leian, siis hakkan kahte kampsunit paralleelselt kuduma. Head plaanid inimeselt, kes seni pole veel ühtki täiskasvanu kampsunit teinud! Uuel aastal uue hooga vist... Aga vanem poeg juba tegi mulle märkuse, et temale pole ma ammu midagi teinud ja nüüd teen kohe mitu asja järjest endale - see ei pidavat aus olema... Aga mul on tunne, et ma muudkui tegin teistele siis jõuluajal ja nüüd lihtsalt on hästi suur minu kord!
kassrosin posted @ 00:15 - Link - kommentaarid (6)127265 visits