kassrosina blogi
About Me
Age: 35+
Location: Tallinn
Zodiac Sign: ambur
Likes
Armastus, mis elab mu südames teiste vastu ja teiste südameis minu vastu.
Õhtused uinumised ja hommikused ärkamised kallima kaisus.
Inimesed, kes on nii ilusad ja head...

Dislikes
Inimesed, kes teevad tahtlikult teistele haiget.
Haigused, mis kimbutavad liiga tihti meie peret.

Link
Leiboldite blogi

Quote
Pokker on nagu elu ja elu on nagu pokker:
Sa võid teha omalt poolt kõik õigesti ja kaotada või siis teha hunniku vigu ning ikkagi võita. Ometi suurendad pikemas perspektiivis võitmise tõenäosust oluliselt, kui enne otsustamist veidi mõtled.
Archive
Viimased postitused
November 2006

Currently

Reading

Last Movie

Listening to

kassrosina blogi
Mõnedest mu tegemisest jääb siia netipäevikusse väike märk maha.
29 November 2006
Tere jälle!
Meil on siin täna väheke vihmane ja kuigi see on väga soe vihm, istun siiski pigem hotellitoas arvuti taga.
Õhtuti läheb kella 18-ks pimedaks ja kuna me pole mehega erilised peoloomad, siis veedame ka õhtud enamasti oma suures ja kenas toas... Tänu sellele on aga kohe-kohe valmimas jäjekordne jõulukink - kohe terve komplekt! Olen väga rahul, kuigi ennastki paneb muigama, et vardad isegi basseini äärde kaasa vean - no ei saa niisama istuda lihtsalt. Ja kooks ma siis kahe vardaga midagi kerget ja õhulist, aga ei! Klõbistan 5 vardaga käpikuid! Purusegane siin palavuses!
Et aga valminud komplekti näidata mõistagi ei saa, siis näitan hoopis ühte siinset käsitööd... Nimelt valmistutakse siingi agaralt jõuludeks ja iga päev ilmub hotelli territooriumile ja restoranidesse uusi jõulukaunistusi. Täna leidsin siis ühe sellise martsipanist memmedega tordi:

Mis on aga käsitöövallas märkimisväärne: kohalike seljas pole ma näinud mitte ühtki kootud või heegeldatud asja. Ainsad sellised asjad on siin meeste suured, erksad-kirjud mütsid, mille sisse mõned neist oma tohutuid patsihunnikuid peidavad (selliste kohta on vist mingi konkreetne nimetus ka, aga ei tule kuidagi keelele/meelele)... Mõnedel üksikutel naistel on ka pitsiline kleidi või kostüümiäär, aga needki ei tundu olevat ise tehtud...
kassrosin posted @ 20:52 - Link - kommentaarid (5)127247 visits