kassrosina blogi
About Me
Age: 35+
Location: Tallinn
Zodiac Sign: ambur
Likes
Armastus, mis elab mu südames teiste vastu ja teiste südameis minu vastu.
Õhtused uinumised ja hommikused ärkamised kallima kaisus.
Inimesed, kes on nii ilusad ja head...

Dislikes
Inimesed, kes teevad tahtlikult teistele haiget.
Haigused, mis kimbutavad liiga tihti meie peret.

Link
Leiboldite blogi

Quote
Pokker on nagu elu ja elu on nagu pokker:
Sa võid teha omalt poolt kõik õigesti ja kaotada või siis teha hunniku vigu ning ikkagi võita. Ometi suurendad pikemas perspektiivis võitmise tõenäosust oluliselt, kui enne otsustamist veidi mõtled.
Archive
Viimased postitused
November 2006

Currently

Reading

Last Movie

Listening to

kassrosina blogi
Mõnedest mu tegemisest jääb siia netipäevikusse väike märk maha.
26 November 2006
Tervitusi soojalt maalt...
... riigist nimega St. Kitts and Nevis, mis koosneb kahest saarekesest, kus peaks erinevatel andmetel elama 38000-41000 inimest, kes on täitsa kõrbenud piparkoogi värvi ja muudkui naeratavad ja katsuvad sult dollareid välja meelitada. Kui olla pool tundi rannas, astub su juurde vähemalt 5 erinevat inimest, kes pakuvad kas massaa˛i, kividest või päriltest ehteid, riideid, kelli vmt müüa.
Pärlihuvilistele on siin vaatamist küll ja küll... Katsun mõni päev midagi pildile ka saada, seni pole rannale lihtsalt fotikat veel vedanud.Pildil kannan tegelikult juba septembris heegeldatud bikiine ja rätikut, mida nagu kuidagi polnud põhjust varem näidata. Nüüd saan nad siia üles panna koos killukese päikesega. Püüa aga kinni ja pista taskusse!
Bikiinidest veel niipalju, et minu suureks rõõmuks kannatasid nad ka ujumise kenasti ära ei veninud välja ega hakanud läbi paistma - kuivavad küll aeglasemalt kui tavalised ujukad, aga sest pole suuremat häda. Ja mu mehele meeldivad need üliväga . Et kes veel eelmine hooaeg ei riskinud heegeldatud bikiine proovida, soovitan küll. Aga kui keegi tahab teada, mis heegelniidist need tehtud, siis ma praegu jään vastuse võlgu, aga kui koju jõuan, siis võin kirja panna.

Ja vahepeal oli mul siin ka sünnipäev, millest suurema osa veetsin küll lennukis ja lennujaamades, aga õhtuks jõudsin lausa banketile (mis korraldati küll pokkerimängijatele [kelle hulka kuulub mu armas abikaasa] mitte mulle, aga oli ilus ja pidulik). Nüüd kasutan juhust ja tänan veelkord kõiki isetegijaid, kes mind foorumis õnnitlemas käisid!
kassrosin posted @ 14:54 - Link - kommentaarid (8)127247 visits