kassrosina blogi
About Me
Age: 35+
Location: Tallinn
Zodiac Sign: ambur
Likes
Armastus, mis elab mu südames teiste vastu ja teiste südameis minu vastu.
Õhtused uinumised ja hommikused ärkamised kallima kaisus.
Inimesed, kes on nii ilusad ja head...

Dislikes
Inimesed, kes teevad tahtlikult teistele haiget.
Haigused, mis kimbutavad liiga tihti meie peret.

Link
Leiboldite blogi

Quote
Pokker on nagu elu ja elu on nagu pokker:
Sa võid teha omalt poolt kõik õigesti ja kaotada või siis teha hunniku vigu ning ikkagi võita. Ometi suurendad pikemas perspektiivis võitmise tõenäosust oluliselt, kui enne otsustamist veidi mõtled.
Archive
Viimased postitused
November 2006

Currently

Reading

Last Movie

Listening to

kassrosina blogi
Mõnedest mu tegemisest jääb siia netipäevikusse väike märk maha.
08 November 2006
Kassrosin ja üksiolek
Käsitööväline

Kassrosin on üksi kodus. Mitte päris üksi - lastetubades magavad kolm põnni. Aga kassrosin tunneb end ikkagi peaaegu nagu üksinda, sest Kallis on ära. Praegu on tema ainus täiskasvanu kodus ja seega ka ainus, kes pere heaolu eest vastutab. Kallis on esimest korda kooselu jooksul ilma kassrosinata (töö)reisile läinud.

See on kassrosinale uus ja väga kummaline kogemus.
Eriti just esimesel päeval või õigemini öösel.
Kassrosin kontrollis täna mitu korda, kas välisuks on ikka lukus, tavaliselt ei lähe see talle üldse korda.
Reeglina istuvad Kallis ja kassrosin ööhakul kahekesi üks ühes ja teine teises arvutis, tegelevad oma asjadega (muuhulgas kassrosin tavaliselt koob või heegeldab). Kassrosin istub tänagi oma arvutis, poolik kinnas ja vardad süles ning "teeb oma asju", aga kogu aeg tunneb, et tema selja taga olev teise arvuti tool on tühi.

Kassrosin ei taha nutta, nii kurb ega üksi ta ei ole. Aga magamistuppa kassrosin ka ei taha, sest üksi on sinna imelik minna. Kudumine edeneb vaevaliselt ja arvutiski on teised aknad peale Isetegija juba kinni...

10 ööpäeva sellist olemist on veel ees, on imelik ja natu-natuke põnev, et millised tegemised ja veelgi enam, millised mõtted kassrosinat selle aja jooksul veel külastavad...Käsitööjutt

Aga enne seda eeltoodut oli abikaasal sünnipäev ja ta sai minult kingituseks salli. Kudusin ripskoes Novita Palma lumivalgest lõngast. Pruuni sellist lõnga pole ma kuskil müügil näinud. Kallis ei tahtnud teist sorti lõngast kuuldagi - talle meeldis ainult see ülipehme ja just sellest tema salli tahtis. Tegin siis valge, aga juba tegemise ajal sai selgeks, et ega see kiiskavalt valge sall talle ju mingi riietuse juurde ei sobi. Armastab teine selliseid soojemaid pruune toone.
Olin lugenud, et lõnga saab värvida ka tee ja kohviga ning otsustasin selle ära proovida, kuigi polnud aimugi, kas see ka sellise lõnga peal toimib...
Igaks juhuks panin teekannu tõmbama kõikvõimalikke kodus leiduvaid teesorte (ka rohelist ning taimeteed - kummelit panin kohe eriti ohtralt, lootuses saada kollakamat tooni) ja paar supilusikatäit lahustuvat kohvi lisasin kah. Kurnasin ning keetsin salli lahuses kõige tasasemal tulel tund aega.
Pesemine oli omaette teema, nimelt kartsin kangesti, et kogu värv eemaldub ja parimal juhul saan määrdundvalge salli ning tõttan sünnipäeva eelõhtul abikaasale poest deodoranti või südametega tassi ostma.
Kuid mulle endalegi üllatuseks oli pesuvesi pärast läbiloputamist peaaegu selge ja salli värv lausa imeline. Kas see läheb iga pesukorraga tuhmimaks või heledamaks, kes teab, aga praegu on küll ilus.Ja veel lisan siis mõned päevad tagasi valminud ning näidata lubatud abikaasa sokid.
kassrosin posted @ 00:44 - Link - kommentaarid (8)127247 visits