kassrosina blogi
About Me
Age: 35+
Location: Tallinn
Zodiac Sign: ambur
Likes
Armastus, mis elab mu südames teiste vastu ja teiste südameis minu vastu.
Õhtused uinumised ja hommikused ärkamised kallima kaisus.
Inimesed, kes on nii ilusad ja head...

Dislikes
Inimesed, kes teevad tahtlikult teistele haiget.
Haigused, mis kimbutavad liiga tihti meie peret.

Link
Leiboldite blogi

Quote
Pokker on nagu elu ja elu on nagu pokker:
Sa võid teha omalt poolt kõik õigesti ja kaotada või siis teha hunniku vigu ning ikkagi võita. Ometi suurendad pikemas perspektiivis võitmise tõenäosust oluliselt, kui enne otsustamist veidi mõtled.
Archive
Viimased postitused
November 2006

Currently

Reading

Last Movie

Listening to

kassrosina blogi
Mõnedest mu tegemisest jääb siia netipäevikusse väike märk maha.
04 November 2006
Aga nüüd tahaks nutta! Igasugune isu täna veel midagi teha läks üle!

Hakkasin Oti teist sokki kuduma, võtsin käsitöökausist valmis soki välja ja ... keegi oli selle kanda kääridega lõiganud!!! Uskumatu ju! Lapsed teavad kui hoolega ma neid asju teen ja et ma neid neile teen ja ootavad valmissaamist ja nüüd selline lugu.
Ma ei tea, kes neist seda tegi või miks. Ma ei suuda uskuda, et salaja ja meelega minu tööd oma lapse poolt lõhkuma hakati. Küllap keegi neist lihtsalt soris mu kausis ja kuna käärid ka sealsamas, siis mingi huvi või arsaaamatu tegutsemislust või lausa lihtsalt käevääratus midagi muud lõigata üritades põhjustas selle... Nad pole enam nii väikesed ju!

Eks hommikul üritan välja selgitada...Kuigi nad juba oskavad üksteist süüdistada, kui mõistavad, et tegemist pahandusega ja mina ei tea, keda uskuda... Võimalik, et ma ei saagi teada...

Vähemalt valan neile hommikul kaela oma nördimuse ja kurbuse! Ja kurb ja nördinud ma tõesti praegu olen!

Hakkan hoopis arvutimängu mängima!


Ahh! Lõpuks läks ilma igasuguse karjumiseta ja karistuseta. Poiss ei saanud vist ise magada ja siis rääkisin temaga täitsa kenasti ja ta väitis, et tal olid käärid käes lahti ja siis ta rääkis õega juttu ja enne kui arugi sai, oli ta kogemata soki katki lõiganud. Ma ei olnudki kuri, olime koos õnnetud, sest see oli ju ta enda sokk... Harutasin siis niipalju üles, et säär jäi alles... nüüd ongi mul kaks sokisäärt... Eks homme teen edasi

kassrosin posted @ 20:01 - Link - kommentaarid (7)127247 visits