kassrosina blogi
About Me
Age: 35+
Location: Tallinn
Zodiac Sign: ambur
Likes
Armastus, mis elab mu südames teiste vastu ja teiste südameis minu vastu.
Õhtused uinumised ja hommikused ärkamised kallima kaisus.
Inimesed, kes on nii ilusad ja head...

Dislikes
Inimesed, kes teevad tahtlikult teistele haiget.
Haigused, mis kimbutavad liiga tihti meie peret.

Link
Leiboldite blogi

Quote
Pokker on nagu elu ja elu on nagu pokker:
Sa võid teha omalt poolt kõik õigesti ja kaotada või siis teha hunniku vigu ning ikkagi võita. Ometi suurendad pikemas perspektiivis võitmise tõenäosust oluliselt, kui enne otsustamist veidi mõtled.
Archive
Viimased postitused
November 2006

Currently

Reading

Last Movie

Listening to

kassrosina blogi
Mõnedest mu tegemisest jääb siia netipäevikusse väike märk maha.
04 November 2006
Kas paanika hakkab saabuma?

Susa ütles, et jõuludeni on 51 päeva...Ei viitsi kontrollida - ju siis nii on... Viimastel nädalatel on mind vaevanud kohutavalt tüütu külmetushaigus, meeleolu ja teotahe on pea olematud.

Lubasin endale, et sel aastal teen võimalikult palju jõulukinke oma kätega... Igasuguseid masskujukesi ja tolmukorjajaid ma lausa vihkan, ka ei meeldi mulle poest muuseas haaratud raamatud (kingitav raamat lihtsalt peab olema selline, mida saaja kohe kindlasti tahab). Armastan nii saada kui kinkida peamiselt praktilisi, tõsiselt ilusaid või isetehtud asju. Ideid, mis vääriks teostamist, on mitu ja kuigi ma seda ise ütlen, on nad head.

Aga reaalselt on mu kingikotis olemas hetkel vaid 1 asi ja seegi pole minu kätetöö...
Mis siis saab? Millal ma oma head ideed teoks teen? Ma ei tea!
Praegu on veel täiesti jõuluväliselt vaja teha Oliverile ja Anetile sokid. Oti omad saan täna öösel ilmselt valmis. Seega sel nädalal ma kingikotti täita veel ei saa.
Novembri lõpus sõidan kaugele saarele: lend sinna ja tagasi on ca 9 tundi pikk ja lisanduvad tüütud ooteajad lennujaamades - aega ju oleks... Panen ma oma reisikohvrisse bikiinid ja 15 kg lõnga?

Ja veel olen seoses jõuluasjade tegemise vajadusega juba tükk aega oodanud "Käsitööd" (nagu pea kõik isetegijad). Loodaks sealt saada mõne lihtsama ilusa asja eestikeelse õpetuse...

Ok, Vinguviiul! Panen nüüd lapsed tuttu ja hakkan vardaid liigutama...

Tegelikult just nüüd kirjutamise ajal sai valmis üks ilus ja omamoodi huvitav lihtne asi, mille ma juba esmaspäeval ära kingin (siis kirjutan lähemalt ja näitan pilti ka!). Fotoaparaati pole kodus ning näitamata on ka eile valminud abikaasa sokipaar...
kassrosin posted @ 18:35 - Link - kommentaarid (3)127249 visits