kassrosina blogi
About Me
Age: 35+
Location: Tallinn
Zodiac Sign: ambur
Likes
Armastus, mis elab mu südames teiste vastu ja teiste südameis minu vastu.
Õhtused uinumised ja hommikused ärkamised kallima kaisus.
Inimesed, kes on nii ilusad ja head...

Dislikes
Inimesed, kes teevad tahtlikult teistele haiget.
Haigused, mis kimbutavad liiga tihti meie peret.

Link
Leiboldite blogi

Quote
Pokker on nagu elu ja elu on nagu pokker:
Sa võid teha omalt poolt kõik õigesti ja kaotada või siis teha hunniku vigu ning ikkagi võita. Ometi suurendad pikemas perspektiivis võitmise tõenäosust oluliselt, kui enne otsustamist veidi mõtled.
Archive
Viimased postitused
November 2009

Currently

Reading

Last Movie

Listening to

kassrosina blogi
Mõnedest mu tegemisest jääb siia netipäevikusse väike märk maha.
15 November 2009
Elu on julm, aga see-eest ebaõiglane!
Nii võtan ma kokku peamise oma 2009. aastast!
13.05.2009 sündis meie perre ülimalt kiirustades (28. nädalal) väike tüdruk, kes sai nimeks Lisett. Tibu kosus üsna kenasti ja juba rääkisime arstidega teise majja -intensiivist vastsündinute osakonda- minekust. (Sama tee olime läbi käinud ka praeguseks 6-aastase Anetiga.)
Paraku, 23.05.2009 hommikul peale kahetunnist eesruumis ootamist, ütles arst meile lause, mis kummitab ja enam kunagi päriselt meelest ei lähe: "Teie laps sureb!"
Surigi... Õigemini ta juba oligi surnud, lihtsalt aparaadid hoidsid tema südame tuksumas kuni temaga hüvasti jätsime.
Me ei tea senini, mis täpselt valesti läks et nii lootustandev beebi ära läks. Võib-olla kunagi katsun selle välja uurida, aga tagasi me teda nagunii kuidagi ei saa, samuti pole mul sellest loost midagi õppida tuleviku jaoks, sest rohkem lapsi ma ka nagunii ei saa. Las siis vähemalt esialgu jääb nii.

Ja käsitööst: viimane asi, mille ma heegeldasin, oligi tekk Lisetile. Matuste eelõhtul õmblesin neli lappi kokku, sest ega nii pisikesele polnud ju rohkem vaja. Algul mõtlesin, et panen selle talle kaasa, aga ta oli nii kenasti riidesse pandud ning siidise linaga kaetud, et ma ei hakanud tema juures midagi muutma. Urn on meil siiani kodus. Me ei saa teda lihtsalt üksinda kuhugi kõledale kalmistule viia, ja seega ootab ta ilmselt ühe oma vanematest ära. Tekike on nüüd urni all linaks.

Igatahes, pole ma pole suutnud pärast seda mingit käsitööd üle paari-kolme rea teha, alustanud olen päris mitu korda. Asi selles, et vabaks lastud mõtted ei ole olnud minu kõige paremad sõbrad, kuid käsitöö tegemise ajal saavad mõtted eriti vabalt liikuma.

Nüüd on aga tekkinud juba lausa karjuv vajadus mütside, sallide, soki- ja kindapaaride järele ning tundub, et olen end august vähemalt ajutiselt välja rabelenud, seega asun taaskord katsetama!

See oli siis minu taastervitus eelkõige isetegijate staa˛ikamale seltskonnale, kellest mõni ehk on koguni küsinud, et kuhu see kassrosin kadus.
kassrosin posted @ 18:19 - Link - kommentaarid (36)127300 visits