kassrosina blogi
About Me
Age: 35+
Location: Tallinn
Zodiac Sign: ambur
Likes
Armastus, mis elab mu südames teiste vastu ja teiste südameis minu vastu.
Õhtused uinumised ja hommikused ärkamised kallima kaisus.
Inimesed, kes on nii ilusad ja head...

Dislikes
Inimesed, kes teevad tahtlikult teistele haiget.
Haigused, mis kimbutavad liiga tihti meie peret.

Link
Leiboldite blogi

Quote
Pokker on nagu elu ja elu on nagu pokker:
Sa võid teha omalt poolt kõik õigesti ja kaotada või siis teha hunniku vigu ning ikkagi võita. Ometi suurendad pikemas perspektiivis võitmise tõenäosust oluliselt, kui enne otsustamist veidi mõtled.
Archive
Viimased postitused
Oktoober 2008

Currently

Reading

Last Movie

Listening to

kassrosina blogi
Mõnedest mu tegemisest jääb siia netipäevikusse väike märk maha.
24 Oktoober 2008
Kiire ja põnev elu! Vahel natuke väsitav ka
Olen kaua-kaua eemal olnud, aga nüüd on sellel lõpp!
Jube kahju on, kui osad vahvad asjatamised jäävadki kirja ja pilti panemata. Mitte niivõrd lugejate jaoks ja pärast, vaid eelkõige enda ja enese poolt äratehtu meelespidamiseks on mul seda blogi tegelikult hädasti tarvis.
Olen teiste blogide kõrvale vahel ka enda oma vaadanud ja paar päeva tagasi uurisin seda kohe põhjalikumalt: osa asju on puudu, osa minu enda jaoks väga tähtsaid asju maja ehitamisest ja jupi kaupa sisustamisest. Aga ma väga tahaks kunagi, et oleks võimalik meenutada, kuidas oli ja arenes... Seepärast proovingi nüüd täna ja võib-olla veel mõni teine päev lisaks mõned asjad siia üles saada.
Viimane kord sai lubatud, et näitan mehe kampsunit.
Siin ta siis nüüd on:

Pärast seda on valminud veel kootud müts tütrele. Sellel pildil on selle otsast küll veel tutt puudu, aga hetkel uuemat pilti pole.

Vahepeal käis peal heegeldushoog ja tegin valmis mõned tekilapid, kuid praegu seisavad need uue tuhina ootuses, sest nii palju muud on teha.
Valmisehitatud ja sisustamisel olevast majast on üha rohkem saamas kodu. suurimad väljaminekud sisustuse osas olid pesemisruumid, kamin ja köök. Terve rida väiksemaid asju on veel ostmata ning valimata - isegi kardinaid ei ole, kuid seeselamiseks on tegelikult kõik oluline siiski olemas ja seda me ka hea meelega teeksime. Lõplikku sissekolimist takistab vaid internetipuudus (mis on teine teema, aga on mind pea-aegu masendusse viinud: jamad kestavad juba üle kuu aja. Netita pole meil mehega võimalik raha teenida ning seetõttu oleme päeval kodus ja öösiti "käime korteris tööl". )
Siiski, kui olime saanud järjekorde lubaduse, et kahe päeva pärast on netiühendus olemas (mida tegelikult muidugi ei olnud ja möödas on juba palju rohkem päevi), siis jõudsime oma perega ära pidada sissekolimise peo:
Varsti panen üles veelgi pilte, eks see kodusisustamine ole ka üks täiesti arvestatav isetegemine ning kui aega poodides tuhramisest ning lastele uue koolitee õpetamisest veidi rohkem üle jääma hakkab, siis tahan rohkem käsitööd ka teha.
Vahva oleks ju väita, et hakkan kardinaid ja toolikatteid õmblema, kuid tegelikult ma ei usu, et ma nii kaugele jõuan (õmmeldnud ma seni eriti pole ja loodan, et ema, kel see asi oluliselt paremini käpas, tuleb ehk appi) .

kassrosin posted @ 19:53 - Link - kommentaarid (9)



127297 visits