kassrosina blogi
About Me
Age: 35+
Location: Tallinn
Zodiac Sign: ambur
Likes
Armastus, mis elab mu südames teiste vastu ja teiste südameis minu vastu.
Õhtused uinumised ja hommikused ärkamised kallima kaisus.
Inimesed, kes on nii ilusad ja head...

Dislikes
Inimesed, kes teevad tahtlikult teistele haiget.
Haigused, mis kimbutavad liiga tihti meie peret.

Link
Leiboldite blogi

Quote
Pokker on nagu elu ja elu on nagu pokker:
Sa võid teha omalt poolt kõik õigesti ja kaotada või siis teha hunniku vigu ning ikkagi võita. Ometi suurendad pikemas perspektiivis võitmise tõenäosust oluliselt, kui enne otsustamist veidi mõtled.
Archive
Viimased postitused
Detsember 2007

Currently

Reading

Last Movie

Listening to

kassrosina blogi
Mõnedest mu tegemisest jääb siia netipäevikusse väike märk maha.
06 Detsember 2007
Jalad sooja!
Tundub uskumatu, aga juhtus nii, et olen kaotanud oma koju ära terve kotitäie kootud asju, nende hulgas poiste villased sokid. Ilmad on aga teadagi millised, seega tegin öösel enda kohta ülikiirelt valmis paari sooje sokke.

Tohutult mõnus lõng on! Novita Saana: 100% villa, aga nii pehme ja siidine, et lausa paitab, lisaks veel nõnda jäme, et lapse sokkide jaoks oli vaja vaid 8 silma varda kohta ning kulus veidike alla ühe 100gr toki.
Plaanin sellestsamast lähipäevil ühe mütsi ka teha, sest vaja on sünnipäevakingitust.
Saladuskatte all avaldan teadjamatele, et tegemist on sama lõngaga, millest on plaanis kududa ka see ampsaku vihjatud abikaasa kampsun...kunagi... see varrukateta liibukas siis (tõesti ise ka ei usu, et ma nii suurele inimesele korraliku kampsuni kunagi päriselt valmis saaksin). Eks ma vaatan poisi sokkide pealt, kuidas see lõng kandmisele üldse vastu peab, sest eriti kahju oleks teha suur asi, mis peale kolmandat kandmiskorda on topiline või totaalselt vormitu. Kui keegi on sellest Saanast midagi teinud, siis paluks siinkohal oma vastupidavuse muljeid jagada!
kassrosin posted @ 17:25 - Link - kommentaarid (2)127281 visits