kassrosina blogi
About Me
Age: 35+
Location: Tallinn
Zodiac Sign: ambur
Likes
Armastus, mis elab mu südames teiste vastu ja teiste südameis minu vastu.
Õhtused uinumised ja hommikused ärkamised kallima kaisus.
Inimesed, kes on nii ilusad ja head...

Dislikes
Inimesed, kes teevad tahtlikult teistele haiget.
Haigused, mis kimbutavad liiga tihti meie peret.

Link
Leiboldite blogi

Quote
Pokker on nagu elu ja elu on nagu pokker:
Sa võid teha omalt poolt kõik õigesti ja kaotada või siis teha hunniku vigu ning ikkagi võita. Ometi suurendad pikemas perspektiivis võitmise tõenäosust oluliselt, kui enne otsustamist veidi mõtled.
Archive
Viimased postitused
Detsember 2007

Currently

Reading

Last Movie

Listening to

kassrosina blogi
Mõnedest mu tegemisest jääb siia netipäevikusse väike märk maha.
02 Detsember 2007
Ma olen täna rikkam, kui ma olin seda eile...
ei mitte rahaliselt, peamiselt ikka teadmiste ja elamuste võrra, aga ka kingituste võrra, mis ma olen viimastel päevadel saanud.

Kõigepealt tahan ma keksida nukuriietega, mida tähelepanelik lugeja on juba näinud aili62 blogis.

Minu tütrenääps sai need riided endale!
Kui me riided reedel Aili käest ära tõime, siis hakkasid kõigepealt lapsed autos asju uudistama ning vanaema juurde jõudes ohhetasime ja ahhetasime juba terve perega!
Need on nii pisikesed, aga samas nii kvaliteetselt tehtud ja täiuslikult viimistletud: kampsunitel on kahekordne kaelus ja palmikud, püksid on kummiga, et ikka paremini jalas püsiks, kleidike on pitsiline, ilusad värvilised nööbid, isegi käeaugukaared on kootud, lisaks on iga komplekti juures sokikesed! Aitäh Sulle, Aili!
Kõik meie nukud said riided selga, tegelikult oli komplekte lausa nii palju, et modelle ei jätkunud, seega riietasime ära isegi kaisulamba. See läks riietest muide puhta segi ning hakkas end vist Iludusega paariks pidama.

Ning siis tuli laupäev - isetegija jõulupidu. Lapsed olid vanaema hoida ja meie abikaasaga sõitsime Pärnusse. Terve foorum ja paljud blogid on praegu muljetustest tulvil - jagan kõiki seniloetuid mõtteid. Jube kahju on ainult sellest, et kuidagi jäin lapitekkide heegeldamisest kõrvale, lihtsalt ei liikunud õigel ajal isetegijas. Kuid see ei tähenda, et ma ei jagaks sinna tekkidesse, patjadesse ning raamatutesse sisestatud sooje sõnumeid ja tundeid.
Ööseks jäin isetegijatest "Vesiroosi" vist ainsana. Vahel, pärast eriti elamusterohket päeva, ei tule und, seetõttu valmis hommikuhakuks üks jõulukingitus, mida siin veel igaks juhuks näidata ei julge, kuid mille ääre kaunistasin KesOn'ilt saadud idee järgi.
Nägin mitmeid isetegijaid peol esimest korda ja tõdesin õnnelikult, et need inimesed olid jällegi just niisama toredad, kui ma neid ette olin kujutanud. Susa - tohutult hea, soe ja tubli inimene. Kui hästi oli kogu pidu korraldatud ning kui kenasti oli ehitud saal!
Teadmaks, et eria on ääretult tubli ja töökas ja hea südamega, ei pea teda muidugi isiklikult nägemagi, piisab, kui vahel harva tema blogist läbi astuda. Aga ikkagi oli nii hea teada saada, et ta ongi kohe päriselt olemas. Ja mis siin salata - ma mitte ainult ei näinud teda, vaid ma sain endale tema tehtud fantastilise ehtekomplekti.

Aitäh, eria!

Vot selline õnnelik ja rikas inimene olen täna!
kassrosin posted @ 22:34 - Link - kommentaarid (3)127247 visits