kassrosina blogi
About Me
Age: 35+
Location: Tallinn
Zodiac Sign: ambur
Likes
Armastus, mis elab mu südames teiste vastu ja teiste südameis minu vastu.
Õhtused uinumised ja hommikused ärkamised kallima kaisus.
Inimesed, kes on nii ilusad ja head...

Dislikes
Inimesed, kes teevad tahtlikult teistele haiget.
Haigused, mis kimbutavad liiga tihti meie peret.

Link
Leiboldite blogi

Quote
Pokker on nagu elu ja elu on nagu pokker:
Sa võid teha omalt poolt kõik õigesti ja kaotada või siis teha hunniku vigu ning ikkagi võita. Ometi suurendad pikemas perspektiivis võitmise tõenäosust oluliselt, kui enne otsustamist veidi mõtled.
Archive
Viimased postitused
August 2007

Currently

Reading

Last Movie

Listening to

kassrosina blogi
Mõnedest mu tegemisest jääb siia netipäevikusse väike märk maha.
10 August 2007
Väike (või õigemini küll suur) käsitööelamus Naantalis

Käisime pere ja ämmaga Naantalis. Teadagi, miks seal lastega käiakse, seal on kaks lastele mõeldud saart: Muumimaa ja Väski. Aga peale selle avastasime, et Naantali oma merevaadete ja paadisadamakestega on lihtsalt imearmas suvelinnake.

Ühel päeval sõime imekauni vaatega väliterassil imehead pizzat ning mööda teed tulid kaks omapäraselt riietatud memme, kel mõlemal kaasas korv ja pooleliolev kudumistöö. Istusid nemad kahekesi pargipingile ning hakkasid kuduma. Nii sise- kui välituristid jäid neid uudistama ja memmed kutsusid lahkesti kõiki enda juurde. Inimesed astusid ligi, kudusid natuke ühe memme suurt ja kirjut koti moodi asja, seejärel kirjutasid midagi memmekese kaustikusse ja lahkusid rõõmsatujuliselt.

Sain ma siis rahulikult edasi süüa, kui midagi nii tavatut ning põnevat toimus? Ei saanud! Õnneks ei paistnud tädikestel kuhugi kiiret ning olles oma peret vaid veidi tagant kiirustanud, läksime peale sööki samuti uurima, mida nad siis seal ikkagi teevad.Selgus, et tegemist oli umbes kolmekümnest liikmest koosneva seltsi "Naantalin Aurinkoiset Sukkamatamit" esindajatega. Neil on kentsakas plaan kududa maailma kõige suurem sokk (võimalikult paljude inimeste ühistööna) ja kõikide nende, kes seda sokki kududa aitavad, nimed pannakse kaustikusse kirja. Loomulikult andsime oma pere kudumist mõistvate liikmete (mina, ämm ja keskmine laps Ott) poolt oma panuse ja kudusime ka natukene ühte valget triipu.
kassrosin posted @ 18:21 - Link - kommentaarid (9)127297 visits