KARVAKERAKARVAKERA
Minust:

Vanus: 30
Asukoht:Jõgevamaa

Külalisi:

097214

31 Oktoober 2009
JÕULUSOKKMaterjaliks Novita Helen ( 2 tokki) ja Glimmer Garn ( 80% viskoosi, 20% metalliseeritud polüester ). Kootud nr. 3,5 varrastega.Lapsed juba ootavad päkapikkude hooaega.

22 Oktoober 2009
PALMIKUGA KÄPIKUD

Minu teised isetehtud kindad. Esimesed kudusin kohustuslikult põhikoolis, kuskil 12-13 aastat tagasi. Tegelikult on labakindaid lihtne kududa. Avastus missugune. Lõnga ja varrastega panin seekord veidi mööda aga järgmisel korral olen targem. Millegi pärast paeluvad mind viimasel ajal palmikud. Eelmisel aastal sai ostetud omale palmikutega talvemüts ja sall. Nüüd on mõnusad soojad, pehmed kindad ka. Arvestades, et viimati sai kindaid nii ammu kootud, võib tulemusega isegi rahule jääda.


17 Oktoober 2009
KAELUSSALL POJALE

Eelmisel aastal tehtud samasugune kaelussall oli väikseks jäänud, kudusin-heegeldasin uue. Laps juba nädala sellega lasteaias käinud. Ja väga rahul emme tööga.Käisime täna perega metsas jalutamas. Metsas on ikka nii mõnus. Eelmisel pühapäeval võtsime aga mehega ette väikese rabamatka Endla LKA-le. Müttasime üle kahe tunni Männikjärve rabas. Kuum kohv termoses ja šokolaaditahvel kotis.

Üks pilt ka pojast täna metsas. Uus sall muidugi kaelas.
08 Oktoober 2009
Nende susside tegemisel sai ära kasutatud kolme lõngatoki jäägid, Steinbach Wolle Jumbod ja Jõgeva Villavabriku villane lõng. Heegeldasin topeltlõngaga, et tuleks vastupidavamad ja soojemad. Esimesel korrusel elades on need väga vajalikud. Ma olen veel eriline külmavares. Nii kui külmemad ilmad tulevad, siis minul kodus varbad jahedad. Isegi paksemate puuvillaste sokkidega. Mehel see eest jalad jummala soojad. Kadedeks teeb lausa.Külalistele ka nüüd vaja soojad sussid teha.

Täna oli meil postkastis juba Quelle jõulukataloog. Hakkab pihta see jõulutrall!


Blogi nupp


Nupu koodProjektid