KARVAKERAKARVAKERA
Minust:

Vanus: 30
Asukoht:Jõgevamaa

Külalisi:

097214

23 November 2006
Tegin täna pojaga koos ühe tutikese. Lastekas (www.lastekas.ee) Juss meisterdas vanaemaga koos teha. Proovisime siis meiegi järele. Aga arvatavasti ei jää see ainukeseks, plaanis neid veel juurde vorpida. Sobivad ju ka jõulukaunistuseks.
Pilt siis sellest, milline tuba välja nägi kui poja käärid kätte sai.

LAEVUKESEGA SOKID
Eile valmis siis ka esimese soki paariline. Kuid oh õnnetust lõnga jäi puudu Pidin esimese soki nina üles harutama ja uuesti tegema, et ikka ühesugused tuleksid.

Kuna ma alles algaja isetegija, pole mul hunnikute viisi lõnga kuskil (veel) vedelemas. Nüüd siis olengi tegevuseta, kuid nii väga tahaks midagi teha Aga lähim pood kus lõnga müüakse on 24 km kaugusel ja täna pole võimalik linna minna. Eks peab siis väikse puhkepausi tegema. Aga natuke nalja kah : Meie 2a ja 8 kuune poja ütleb vahel päkapikkude asemel jõulupikud!

21 November 2006
KUDUM LAPSELE
Elu esimene isetehtud sokk Ajasin sõrmega õpetuses järge ja tegin vahepeal omaloomingut ka. Kudusin vähe pikema sääreosaga ja et lapselikumad oleks tegin laevukese sisse.

Aga nüüd tuleb ju teine sokk ka juurde teha

14 November 2006
MINU ESIMENE KOOTUD MÜTS
Kudusin mehele isadepäevaks pibo. Tundub, et talle isegi see meeldis aga eks näha ole kui tihti ta seda kandma hakkab. Pibo tehtud Scaffhauseri käsitöölõngaga ( 60% villa, 40% akrüüli) ja nr. 4 varrastega.

Kuna ühtegi meesterahvast kodus pildistamise hetkel polnud, pidin enda pähe panema ja pildi ära klõpsama.

10 November 2006
SAALOMON
Valmis sai saalomoni tehnikas õlasall. Heegeldasin seda vaid kahel päeval. Tahtsin ruttu valmis saada, et asuda järgmise asja kallale. Õlasall tehtud 100 % Merinos Beby lõngast ja number 3,5 heegelkonksuga. Lõnga kulus viis ja pool tokki.

02 November 2006
Tegin minagi selle lille lingi lahti Ja tulemus siis selline ...
SUNFLOWER

"When your friends think smile, they think of you. There is not a day that goes by that you can't find something good about the world and your fellow human."


Blogi nupp


Nupu koodProjektid