KARVAKERAKARVAKERA
Minust:

Vanus: 30
Asukoht:Jõgevamaa

Külalisi:

097214

23 Jaanuar 2007
Viimased kolm päeva on mul möödunud õmblemise tähe all. Tegin diivanipatjadele uued katted. Vanaema kinkis jõuludeks valget ja pruuni riiet, mis on arvatavasti küll kuskil 15-20 aastat kapis seisnud aga otsustasin ära kasutada.


Seda pruuni riiet on veel nii palju järgi, et ma ei teagi mis sellega teha. Tundub mingi puuvilla ja villa segune materjal olevat. Aga kudumisega sai ka tegeletud. Poja sai omale veel ühed sokid.
Pildid on küll kehvad. Mobiiliga pildistatud. Minu uus digikaamera läks garantiisse. No ei teinud enam zoomi-objektiivi lahti.
Nüüd aga otsin kena suvise pluusi-topi mustrit. Sõbranna elab Soomes ja lubas mulle Novita lõngu transportida.
Väljas on nii mõnus talv aga mina istun pojaga tõbiselt toas. Meil on juba nii tavaline, et kui laps on olnud mõni päev haige, siis järgmisena jääb emme. Aga pühapäevaks pean ma täitsa terveks saama. Vaja ju Jõgevale Isetegijate kokkusaamisele minna.

16 Jaanuar 2007
Ületasin täna oma rekordit. Teise sokiga kulus tunduvalt vähem aega. Mees aga vaatas mind täna juba imelikut. Ütles, et ma nagu mingi vanaema, jalad teki all soojas ja muudkui koon ja heegeldan. Aga rohkem ei julgetud midagi iitsatada, sest need ülikiired mõnusalt pehmed sokid saab ta ju endale.Veebruari kuust hakkan fotograafia algajate kursustel käima. Kodus istumine ja töökuulutuste sirvimine iga päev, on kuidagi meele mõrudaks teinud. No ei leidu Jõgevamaal tööd ... Ootan juba järgmist kuud.

15 Jaanuar 2007
Sooritasin eile isikliku sokikudumise rekordi. Õhtuga suutsin valmis kududa ühe meeste soki. Tavaliselt kulub ikka kauem aega. Täna üritan teise ka valmis saada.Ja lõpuks sai siis pontšo pilt ka ülesse. Tegelikult läheb sinna veel narmaid natukene juurde aga seda sorti lõnga hetkel kodus rohkem pole.
Nüüd aga usinalt .

14 Jaanuar 2007
PAPUD
Lõpuks sai paariline ka valmis. Veidi raskem oli teist samasugust heegeldada, kui esimese heegeldamisest mõni aeg möödas.

Pontšo on samuti lõpetatud. Sünnipäevapeolgi juba sellega ära käidud. Pildi saan ehk hiljem panna.

11 Jaanuar 2007
Tere! Kuna mul juhtus esmaspäeval võrkpalli trennis väike õnnetus ( väänasin parema käe pöidla ära ja see on nüüd valus ja paistes ), ei saa ma eriti suure kiirusega oma poolikuid asju edasi teha. Kuid täitsa käsitööta pole ma suutnud olla. Nimelt otsustasin pontšot veidi huvitavamaks teha. Harutasin natukene ülesse, heegeldasin hunniku iiri pitsi lillekesi ja nüüd teen vaikselt edasi. Seega näitan teile hoopis ühte pintsakut, mis on mul küll aastaid tagasi tehtud, kuid hetkel pojale täpselt paras.

07 Jaanuar 2007
Sain peaaegu oma pontšo valmis, kuid lõnga jäi narmaste jaoks puudu. Seega pilti näitan siis kui kõik tip-top. Pusisin õhtu läbi ühe papu kallal. Ainult ühe, sest teise jaoks lõnga lihtsalt ei jätkunud. Heegeldasin Botton Beby lõngast ( 95% merinot ja 5% polüestrit) nr. 3,5 heegelkonksuga. Tervelt 50g kulus ainsa papu peale. Need papukesed saab endale sõbranna poja, kes pole veel sündinudki aga ma otsustasin varukult valmis teha. Homme pean nüüd tõsise lõngajahi ette võtma.


See padi, mille peal on pildistatud, on ka minu enda õmmeldud.01 Jaanuar 2007


Pilt on enda tehtud, kuid lund sadas nii mõnusalt, et jäid valged täpid peale. Aga mina ei suutnud isegi vana aasta viimasel päeval vahepeal teguvuseta istuda, vaid kudusin pontšo krae lõpuni. Käsil on hetkel kõrgekaeluselise pontšo tegemine. Loodetavasti saan juba paari päeva pärast lõpptulemust teile näidata.

HEAD UUT AASTAT JA ET KÕIK TE UUE AASTA LUBADUSED TÄITUKSID !


Blogi nupp


Nupu koodProjektid