KARVAKERAKARVAKERA
Minust:

Vanus: 30
Asukoht:Jõgevamaa

Külalisi:

097214

30 August 2009
PESUNÄPITSATELE KOTIKEEsimene plaan, kui lapitöö projektiga liitusin ,oli teha tütrele ilus roosades-punastes toonides lapitekk. Pojal juba on sinistes toonides lapitekk. See jäi aga matetjali puuduse tõttu praegu tegemata. Maal elamise miinuspool, ei saa minna poodi kangast ostma, siis kui vaja. Võtsin käsile varuvariandi. Hakkasin endale lapiseelikut tegema. Lõikasin kõik lapid ilusti välja. Esimesed kaks lapirida õmblesin ka kokku aga siis vaatasin, et need lapid ei sobi üldse värvi poolest kokku. Ei teinudki edasi, vaid pistsin kogu kupatuse kotti tagasi. Miks teha mingi seelik, mida hiljem kunagi pärast ei kanna..
Mõne päeva pärast võtsin õmblusmasina jälle välja. Üritasin Lolo ja Pepe, lillelise ja Limpa teemalistest kangajääkidest teha lapitehnikas patja. Seegi tegemine läks aiataha. Ei jäänud tulemusega rahule.
Tähtaeg aga ju lähenes.. Tegemata ei taha jätta.. Naerunägu ikka oma nime taha vaja.. Tegin siis hoopiski näpitsatele koti. Mõni aeg tagasi tuli juba mõte, et vaja teha nende hoidmiseks uus asi. Vanasse kotti nimelt ei mahtunud enam.
Selline see siis sai..

Aga selle teki tegemise võtan ma kunagi ette. Aga seekord ma vähemalt üritasin...

26 August 2009
PÄIKESELOOJANG JA LILLESEADE

Emal on mul täna 60.aasta juubel. Tegin talle masu aja kingituse. Lasin mehel männipalgist viilaka saagida. Laupäeval käisin Kaberneemes ja korjasin teokarpe ja võtsin veidi peent rannaliiva kaasa. Eile õhtul pintseldasin puule mereäärse päikeseloojangu. Liimisin liiva ja teokarbid ja saigi valmis. Emale mul meeldivad sellised isetehtud asjad. Kuskil laatadel käib siis ka imetleb teiste käsitööd. Igatahes emale kingitus meeldis. Poja joonistas ise vanaemale kaardi. Tegin juurde ka väikese oasisega lilleseade. Ämma aiast leidsin väheke lilli.

Lähen nüüd aga oma valusa lõuaga mõnusale pehmele padjale. Tõmmati täna hambaarsti juures üks pirakas purihammas välja...

16 August 2009
HELMEPUU

Tuli täna meelde, et kapis seisavad ammust ajast lehekujulised helmed ja käsitöötraati. Kui lapsed lõunaund tegid, võtsin kätte ja hakkasin traati keerutama. Kaks tundi mässisin. Kulus seda päris mitu meetrit . Ja sain täpselt selleks ajaks valmis, kui pisike piiga ülesse ärkas. Lõpuks olid sõrmed ikka veidi valusad ka. Aga tuli täpselt selline puuke nagu ette kujutasin. Kõrgust puul 8 cm.


09 August 2009
VALGE SONI ( NOKAGA MÜTS) TÜTRELE

Heegeldasin lapsele soni moodi mütsi. pdxbeanies`e albumis on väga palju ilusaid sonide pilte. Sealt tuligi tahtmine oma tüdrukule ka midagi sarnast teha. Õnneks Lilianile meeldib väga mütse kanda.Blogi nupp


Nupu koodProjektid