Kiku käsitöö
Kiku käsitöö
Minu käsitööpesake
.: About Me :.
Age: 31
Location: Tallinn
Zodiac Sign: Skorpion
.: Likes :.

.: Dislikes :.

.: Links :.

.: Quote :.
Parem pettuda sõprades kui sõpru petta....
.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Detsember 2010

.: Currently :.

Reading:

Last Movie:

Listening to:


.: Visits :.

159889

02 Detsember 2010
Boolero ja papud

Kristelle vanaemal ehk siis minu emal oli juubel. Varutud oli preilile ilus punane kleidike, kuid puudu oli midagi pehmet ja sooja.
Leidsin mustri siit. Maksin ära ja sain mustri ilusti kätte ning asusin kuduma. Kahjuks pidin pettuma. Algus läks küll ilusti, aga kui jõudsin mustri põhiosani, hakkas kõik viltu vedama. Esiteks ei näinud muster välja samasugune, nagu müüja pildilt näha. Harutasin üles ja otsustasin õhksilmused töö pahemal poolel nö keeruga kududa, et ei tekiks "auke". Sellega sain esimese vea parandatud ja kudusin edasi. Rida realt jäi mul aga silmuseid vähemaks ja hakkasin uuesti mustrit puurima. Selgus, et müüjal oli ühest kohast üks õhksilmus mustrisse märkimata jäetud ja seetõttu kahanes silmuste arv pidevalt. Samamoodi jätkates, oleks mul varsti lihtsalt silmused otsa saanud. Harutasin jällegi üles ja lisasin õhksilmuse vajalikku kohta. Lõpus oli veel üks väike viga, aga see polnud kahe esimesega võrreldav.

Muidugi kirjutasin sellest ka mustri müüjale, sest minu arvates peaks ikka muster, mille eest raha küsitakse, olema igati kontrollitud ja ei tohiks selliseid tõsiseid vigu sisaldada. Vastust oma kahele kirjale ootan siiani (möödas siis juba üle kahe nädala), aga jah, see selleks, jäägu see 3$ tema südametunnistusele siis.

Lõngaks Katia Alpaca (100% alpakavill), 50 gr 100m, käsipesu, triikida ei tohi.

Papud tellisin e-bayst, aga mulle ei meeldinud see valge tald. Ostsin paikamiseks mõeldud seemisnahka meenutavad materjali ja mõned roosid ja voilaa.

kristelle 658" border="0" alt="" />

kristelle 663" border="0" alt="" />

kristelle 410" border="0" alt="" />

kristelle 695" border="0" alt="" />

kristelle 700" border="0" alt="" />
kirsti1 posted @ 13:00 - Link - kommentaarid (2)