Kiku käsitöö
Kiku käsitöö
Minu käsitööpesake
.: About Me :.
Age: 31
Location: Tallinn
Zodiac Sign: Skorpion
.: Likes :.

.: Dislikes :.

.: Links :.

.: Quote :.
Parem pettuda sõprades kui sõpru petta....
.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Juuli 2007

.: Currently :.

Reading:

Last Movie:

Listening to:


.: Visits :.

159745

16 Juuli 2007
Valge värvipakk

Aga mina sain täna hommikul oma värvipaki kätte. Jäin kohe tööle hiljaks sellepärast. Nüüd ma olen 99,9% kindel, et pakk on Susalt. Ülisuur aitäh sulle. Väga kihvt pakk. Aga anna nüüd andeks, kui ma kõiki asju üles ei loetle, mis seal sees oli, sest ma avastasin tööle jõudes, et mul on võtmed koju jäänud ja pidin tagasi koju minema. Ja kui ma juba koju läksin, siis jätsin ka paki koju, sest see oli niiiiiiii suur, õhtul hakkan asju lähemalt uurima.

Aga siin siis nimekiri: imetabane valge helmesegu imeilusas karbikeses, valge maasikatega šokolaad, valge Toblerone šokolaad, valge akrüülvärv, valge mustade laikude ja lehmakesega pastakas, 2 tokki valget lõnga värviliste litritega, valged muffiniümbrised ja muffinisegu, isetehtud valged seebid ja küünal. Vist sain kõik üles loetletud. No ülivahva pakk on. Veelkord tänud sulle, Susa, ma olen väga õnnelik selle paki üle. ::

Värvipakk

Kas pakiümbrisest piisab või tahate ikka näha, mis pakis ka oli? Hästi, hästi, luban, et õhtul näete kõik minu fantastilist pakki seestpoolt ka
kirsti1 posted @ 08:18 - Link - kommentaarid (2)