Õnnelikuks tegemised
Õnnelikuks tegemised
Oi kuidas tahaks kõike teha..ja kui oskaks ka veel. Just sellised asjad, mis siit leiate, on aga mõtteist teoks saanud. Ja nii vähe ongi vaja, et mind õnnelikuks teha. :)
tore
08 November 2012
Minul käis täna postiljon.


Askeldasin ennelõunal köögis, kui märkasin, et naabri maja ees peatus Eesti Posti auto..ise veel mõtlesin: näe naaber saab kelleltki paki.
..siis paar sekundit hiljem astus postiljon minu ukse taha - nüüd turgatas pähe.. Minu värvipakk!
Kärsituses sättisin karbi enda kõrvale diivanile lootuses ühe käega selle avamisega hakkama saada samal ajal kui teine beebit hoidmas. Väike Jade Mai muudkui käis karbi ümber ja korrutas: "Minu oma!"
Oligi karbis esmeseks rohkelt rõõmu lapsele, kes arvas saavat karbitäie komme.Väga südamlik pakk hoolimata, et tegu pole kirsipunasega.Need on mu lemmikud. Kust küll pakimeister teadis, et mul piparmündi ja päranaõiepakikesed pesulõksudega riputatud. Nüüd on mul siis sellised ilusadVäga kaunid pajalapid. Neid ei raatsi kohe kasutadagi.
Ehk mõnel eriti erilisel puhul eputan siis nendega külaliste ees.Punane pesulõksukotike...see andis mulle kohe idee ise ka mõned oma pesulõksudest üle võõbata kuna mul just kapivärvimine käsil ja värvipurk lahti oli. Said kenad heleroosad, kuigi roosa ei kuulu mu lemmikute hulka, aga väikestele tüdrukutele see värv meeldib ja lapse tuppa sobis ka.

Veel üks pisike süda..vist nõelapadi.
Suur suur tänu killukese eest sinu südamest Annyliis
Smaily posted @ 23:57 - Link - kommentaarid (3)
050912 visitors